Vyprávěj (2009) (seriál)

Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, připadalo mi to mdlé, unylé, o ničem. Pak ale ČT přesně vystihla problém a vyměnila režiséra (který jí teď za to zažaloval) a vše se rázem zlepšilo. Příběhy mají hlavu a patu, také spád a napětí, stejně jako humor. Autoři si dali maximální práci s dobovými reáliemi a tak chyb v kulisách najdeme opravdu málo. Herecké výkony jsou takové standardní a celkově je atmosféra socialismu vykreslená adekvátně. Já jsem docela spokojen. Konečně seriál, na který se zase dá koukat.

Policajt nebo rošťák (1979)

Divný film. Belmondo se tu snaží působit jako hrozný frajer, ale nějak mu to nevěřím. Navíc jako policajt si dovoluje podpalovat bary a auta a vyhazovat do vzduchu kasina? A ještě ke všemu je ten film dost zmatečný, občas není jasné, kde se o čem dozvěděl (třeba ty drogy v králíkovi)... taky mi příjde, že je asi trochu úchylná bukvice, protože na začátku chce po zlodějích, aby si sundali kalhoty, pak nechá šéfa kasína svléknout do naha a nakonec říká tomu strejdovi na letišti "půjdem se spolu vyčůrat". No ale aspoň za scénu s autoškolou musím snímek pochválit.

Mimzy (2007)

Tak předně: něco takového už tu jednou bylo, motiv je částečně převzatý z britského seriálu Chocky, takže nic originálního. Intelovská vsuvka je nechutná a celý film je patetický až hrůza. Tohle se mi teda moc nelíbilo.

Profesionálové (2009) (seriál) odpad!

Dávám Odpad a škoda že nejde dát záporná hvězdička, protože tahle sračka májová si ještě dovoluje parazitovat na dobrém jménu britského originálu.

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

No to bych se unudil k smrti!!!!

Účastníci zájezdu (2006)

Nebylo to tak blbý, jako třeba Trhala fialky dynamitem, ale blbý to bylo. Polívková je strašná, párek bukvic, starý báby jsou trapný taky a navíc to je prolezlý otravnou reklamou na prášky na erekci. Určitě jsou horší filmy, ale tohle už podruhý vidět nechci.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Můj první film s Eddiem Murphym. Viděl jsem ho kdysi na táboře a umíralli jsme u něj smíchy.

Komando (1985)

Nj., takovéhle filmy, se už dneska netočí. Jen teď nevím, jestli bohužel, nebo bohudík. A je tu někdo, komu Bennet nepřipomíná Freddieho Mercuryho?

Predátor (1987)

I po letech stále výborný film, který nestojí na efektech, ani na hereckých výkonech, ale na scénáři. A na skvělém Silvestriho soundtracku.