Šest ran do klobouku (1981) (pořad)

Pamatuju moc dobře, i když jsem byl v tý době malej. Účes moderátora Lukeše ve mě vždycky vyvolával úžas. Společně s "Buď a nebo" moje oblíbené pořady.

Rafťáci (2006)

Přímo se nabízí srovnání s jiným filmem na podobné téma: Panic je nanic. Oproti zmiňovanému jsou Rafťáci přímo oskarovým filmem. Celkově nevybočují z žánru, jsou tu pěkné holky i vtipné scény, pro mě za 3 a to už dávno nejsem teenager.

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

Jedna za celkem zajímavý nápad. Ovšem jinak hrůza hrůza - strašně technické zpracování a spousta kravin. Nedokoukatelné.

Anakonda (1997)

Blbé blbé blbé. Mizerné herecké výkony, nelogické chování postav, PŘÍŠERNÝ digitální had, no fakt hrůza kterou nezachrání ani pohled na Jeniffer.

Superman 3 (1983)

U tohohle filmu si člověk několikrát pomyslí ono pověstné "WTF?!".

Ecce homo Homolka (1969)

Jen mě tam děsně sere ta scéna s troubícím blbcem před barákem.

Homolka a tobolka (1972)

Už je v tom moc socialismu a taky barva tomu neprospěla.

Don Camillo (1983)

He he, tohle nebylo špatné, ale měl s těmi komouši vyjebat pořádně.

Sudá a lichá (1978)

Bud Spencer v kočárku s dudlíkem: "Maaa-máááá!" Už jenom za todle aspoň jedna hvězdička. Jeden z nejlepších filmů S+H.

Jdi na to (1983)

Jeden z lepších filmů dvojice. Celkový nápad je vlastně na hranici sci-fi, taková komediální bondovka. Pár zajímavých postav - především nekonečně slizský Pan Pavouk, ale taky K1. A pak vychechtaný šéf tajných agentů Tiger. Samozřejmě za zmínku stojí i votuzené zlaté buranské kabrio. Škoda že se na konci nevyhneme klišovitému kecání hlavního padoucha, který klaďasům vysvětluje svůj ďábelký plán. Já se ale bavil, dávám tomu za tři.