Krtek a raketa (1966)

Průměrný, ale výtvarně moc hezký díl. Nejtrapnější komentář: WANDRWALL

Poslání (2001) odpad!

Dávám Ti odpad, hajzle! Už jen za toho zbytečně roztřískanýho nádhernýho Citroëna DS! Shnij už konečně ve stoce, kam patříš.

Desperado (1995)

Tenhle film má ŠMRNC!! (oblíbená postava: vrhač nožů v podání Dannyho Treja)

Tenkrát v Mexiku (2003)

Zbytečný film, který se snaží nějakým způsobem vycházet z původního ucházejícího Desperada, ale naprosto blbým způsobem. Místo nějakých tří hlavních postav je jich tu asi 10, celé je to nepřehledné a navíc kvůli Rourkemu a Deppovi příliš "americké", nešikovně do děje naroubované kdeco (FBI, CIA, Iglesias) a k tomu nuda.

Gagman (1987) (seriál)

Tohle mě vždycky příšerně nudilo. Krom jediné zapamatováníhodné scény, a tou bylo gagmanovo skákání na kšandách na větvi stromu. Za tu dávám dvě hvězdičky.

Mikrokosmos (1996)

UTRHPRDELÓZNÍ MEGAMAZEC! Ba ne, nejsem puberťák, takže to shrnu slovy: nádherné záběry, skvělá hudba, výborný střih, celkově dechberoucí podívaná.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Čiré zoufalství pro čiré zoufalce. Přemýšlím, co by NEBYLO smysluplnější strávení času, než koukat na tohle...

Brouci (1975)

Tři hvězdičky. Jedna za zapálení auta skrz výfuk, jedna za nápis WE LIVE a jedna za nápis PARMITERAS. Ale dohromady je to pakárna :)

Tom a Jerry - Škůdce Pecos (1955) (epizoda)

Ke komentáři uživatele WANDRWALL: Pecos samozřejmě není jako ostatní lidé, protože je myš. A na kytaru nepoužívá Jerryho fousy, protože kocour se jmenuje Tom.

Anička jde do školy (1962)

Těžko hodnotit. Je tom občas vtip (hvězdičky u jména na nástěnce ve třídě vs rudá hvězda u tatínkovy fotky v práci), občas hezky ukázaná práce učitelky v první třídě, taky zajímavé dobové záběry na město. Na druhou stranu občas hodně silná propaganda a uječení haranti. Pro mě za tři, řekl bych že je to dobrý pohled na začátek 60. let takový, jaký skutečně byl.