Seznamte se s Applegatovými (1990)

Úchylná, ale docela srandovní komedie. Kór sexuální scéně a jejím následkům jsem se docela zasmál.

Chlapec, který spatřil vlkodlaka (1973)

Skoro bych si myslel, že vlkodlak by měl aspoň vypadat třeba jako vlk, a ne jako blb s ksichtem bearded kolie :) Jinak je to tak na úrovni němých filmů s Borisem Karloffem.

Co je doma, to se počítá, pánové... (1980)

Bohužel to sráží přeobsazení role pana Nováka (to je unikát - film kterému uškodilo angažování JIřího Sováka!!!) a hlavně tetička z Ameriky, ta je víc než trapná.

Gorodok (1993) (seriál)

Nevtipná křečovitá nuda. Křupanský národ a jeho zábava.

Vox populi (1994) (pořad)

Jedna z prvních reality show v Česku. Jednu hvězdičku za nápad, ale vznikla z toho strašná trapárna.

Tři dny Kondora (1975)

Tak jsem to dneska zase viděl, snad po pětadvaceti letech. Z dětství jsem si pamatoval jak hlasy skvělého dabingu, tak i některé přesné scény ("Mohla byste prosím odstoupit od toho okna?" "Ale já nebudu křičet!" "Já vím.") Dnes oceňuji výborné herecké výkony a zajímavý nápad, ale zhruba od půlky už jsem se v ději slušně ztrácel, i když jsem se snažil soustředit.

Něco je ve vzduchu (1980)

Scénáristricky naprosto nezvládnutý film, který se utopil ve spoustě časových paradoxů, do kterých se sám dobrovolně namočil. Hlavní postavy jednají naprosto pitomě, nepomohou tomu ani herecké výkony. Vtípek s Kubou je sice pěkný, ale tak k trpkému pousmání. Jednu hvězdičku dávám za nápad, který ale zůstal promarněný a jednu za pěkné vizuální efekty při návštěvě továrny v budoucnosti.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Tak za tři. Nic světoborného, průměrný akčňák. Moc mě to nebavilo.

Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

Todle bylo naprosto neuvěřitelné. Seriál o hovnech. Ne zápletkou (i když to asi taky), ale prostě o HOVNECH. V každým díle byl nějaký průser s hovny, v jednom díle např. zamrzla žumpa a hovna se odstřelovala dynamitem. Jindy se kráva nemohla vysrat. Seklo se čerpadlo od jímky s hovnama. A tak dále. Čuměl jsem na to fakt jako vejr a chtělo se mi z toho srát.

Parta hic (1976)

Není nic, proč na tohle koukat. Dokonce ani socialistické reálie. Celkově je to jen o trošičku výš než třeba Plechová kavalerie.