Zlatá Sindibádova cesta (1973)

I kdyby tenhle film stál totálně za hovno (a že nestojí), tak jen za samotnou šermovačku se šestirukou sochou si zaslouží čtyři jen to hvízdne!

Jáson a Argonauti (1963)

Tak tohle bylo SKVĚLÉ, zvlášť když to srovnáme s téměř o dvacet let novějším (!!!) Soubojem titánů!

Souboj Titánů (1981)

Nesmrtelná stop-motion romantika. Scéna se štíry je dodnes úctyhodná. Škoda že to kazí zbytečný komediální prvek, sova Bubo. Na druhou stranu - je to prznění řecké mytologie a ne že ne.

Moji rodiče (1989)

Dvě hvězdičky za pěkné ztvárnění ameriky 50. let, film sám o sobě ale stojí za prd.

Pan Duha (1985) (seriál) odpad!

K tomuto večerníčku cítím opravdovou nenávist. A nejvíc k úvodní písničce "Pane Duha pane Duha, zdravíme Vás: Dobrý den!" K poblití.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Lepší tři. Nějak nemusím ten výtvarný styl a pokaždé, když se ty ovce začnou usmívat bokem hlavy, nějak mě z toho trne ksicht.

Červený traktůrek (2004) (seriál)

Každpopádně lepší než Poštěvák Pat. Ale po chvíli sledování člověk ztrácí koncentraci a nakonec asi znuděně vypne. Chybí tomu nějaký drajv, něco co by sterilní děj aspoň trochu oživovalo.

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Ze začátku zajímavé, ale nesmí se to sledovat dlouho, poáč je to furt dokola. Pěkná animace. "Bob the builder, can we fix it? Bob the builder, yes we can!"