Slunečná (2020) (seriál)

Až do letní pauzy mě to bavilo hodně. Teď po létě se nějak do seriálu nemůžu asi zpátky dostat. Myslím, že už ho dlouho sledovat nebudu, druhá série mě už moc nebere. Škoda, možná kdyby člověk věděl, že to nebude nekonečný seriál. Ale takhle musím ze 4 hvězd snížit na 3... Bohužel.

Azize (2019) (seriál)

Azize je zdravotní sestra, která zachrání život Karalovi a dostává se do domu mafiánů jako ošetřující sestra a tam může pomstít svoji rodinu. Seriál je svižný, žádné nudné, vleklé a nebo zbytečné scény. Chytne člověka od začátku a užíváte si každou chvíli sledování. Bohužel byl stopnutý a zrušený, takže je utnutý v tom nejlepším bez jakéhokoliv ukončení (ostatně jako mnoho tureckých seriálů). Možná i to z něj dělá jeden z velmi oblíbených, protože kromě zklamání z toho, že se přestal natáčet, vás nic jiného nezklame. Nikdo nebude otrávený a nebo znuděný ze zbytečných scén, protivných postav atd. Za mě nejlepší turecký seriál, který jsem zatím viděla. Příběh je zajímavý a postavy velmi dobře hrané. Původně jsem se dívat nechtěla, protože o tom, že je přerušený lusknutím prstu bez zakončení se píše všude, ale zároveň ho všichni moc chválí a milují. Ani hlavní představitel svým vzhledem není žádný ten typický hezounek (přesto si jeho postavu určitě zamilujete). No nakonec jsem se musela hodně přemáhat v tom nesledovat ho v kuse až do rána :D.

Yeni Hayat (2020) (seriál)

Většinou bývají rozjezdy tureckých seriálů nic moc, ale tohle vypadá víc než dobře. S největší pravděpodobností to bude kratší, vysílá se v Turecku na kanále, který nemá moc sledovanost. Ale myslím, že to nebude na škodu, než natahování. Jen doufám, že se dočkáme dobrého příběhu se zakončením a nebude utnutý bez konce. Adem milující svou dceru a manželku, pracoval ve speciální jednotce, nyní je bez práce a stává se bodyguardem manželky Yesmine významného boháče. Yesmine o bodyguarda nestojí (důvod se dozvíme hned na konci prvního dílu). První dva díly jsou celkem dobré, třetí díl je poměrně slabý, ale od čtvrtého dílu je to hodně dobré.

Recept na lásku (2020) (seriál)

OU, po roce se vracím jen abych napsala. Sakra, co to je za český název, ten by se hodil spíš na Askin Tarifi, ne? Tohle je Pan Špatný. A teď k seriálu, nápad to byl dobrý a není zvykem, aby byli vyměněné role hlavní hrdina vs. hlavní hrdinka, co se týče zkušenosti ve vztahu. Seriál ale s přibývajícími díly ztrácí na vtipnosti. Je přemnožen zápornými a nebo nepříjemnými postavami. Dvojice Ozgur a Ezgi a dvojice Ozan a Denise jsou skvělí. Zbytek stojí za prd a jsem ráda, že tento letní seriálek nebude natahován. Dokoukávám pouze kvůli zmíněným 2 párům. Matky se v několika dílech chovají naprosto šíleně. Levant je trapný. A dalších záporáků je tam přespříliš. Začátek seriálu, kde Ozgur radí jak na chlapi byl příjemně vtipný a byla jsem celkem spokojená, pak to přešlo do trapnosti a nakonec se u 13.dílu se už nudím, ale poslední díl byl celkem fajn.

Osudové léto 2 (2011)

Omladina, sexy těla, krásné vlny, záběry z Afriky , sloni, pytláci, témata jako přátelství, rodina, hledání sebe sama, láska.

Čerte, drž se svého kopyta! (1998) (TV film)

Milá pohádka. Nemám problém podívat se na ní znovu. Komentáře zde jsou nesmyslné. Pohádky jsou hlavně pro děti, tak v nich přestaňte hledat Oskarová díla.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Pozor, jdou k vám novodobá kuřátka. Narozdíl od ostatních si myslím, že je to srovnatelné. Těžko budete hodnotit a srovnávat srdcovku a pořad, na kterém jste vyrůstali s tím novodobým objektivně. To k těm negativním komentářům. Je skvělé, že nějaký takový pořad pro děti je!

Kamarádka Pimpa II (1997) (seriál)

Viděla jsem několik dílů a je to nesmyslné, stupidní.

Myška Maisy (1999) (seriál)

Ačkoliv mě osobně se to nelíbí, tak synovi ano a vždy při znělce skáče radostí. Což u jiných nedělá.

Vzkaz v láhvi (1999)

Film končí tragicky. Každý by čekal happyend, jak bývá u romantických filmů zvykem. Bohužel. Nemyslím, že by ten film byl horší s happyendem. Asi jsem s věkem už přecitlivělá a nemusím probulet konec filmu.