Red 2 (2013)

Sakra, sem si tak řikal, oddechnu si. Jednička byla velmi zdařená, dvojka mě asi nepřekvapí... A ejhle, doslova a písmene sem čuměl jak péro z gauče. Nejen, že milé překvapení v podání Johna Malkoviče který bezpochyb má velice výbornou roli parřáka Brůse na LSD, ale taky sám film, který je pojmut opravdu v typických letech minulého století co se týče velmi specifického humoru akčních borců danné doby ! Na 100% to neni ale daleko to též nemá.

Red (2010)

Co dodat, stará škola v solidní sestavě oklepala své bravůrné akční postavy a kecy a vznikl z toho RED, vřele doporučuji všem fandům Brůse !

Osamělý jezdec (2013)

Slabší průmerné něco to asi je, ale čekal jsem od Džonyho víc než jen grimasy a sem tam půl věty. Ani příběh není nějak extra zajímavý.

Muž z oceli (2013)

Nadmíru jsem se rozhodoval jak ohodnotím tento, do nového pláště navlečený všem známý a otřelý příběh. Na jednu stranu zajímavé pojetí a znázornění, od původního supermana, to proč má superschopnosti, co je znakem velké "S", co přesně je Cryptonit a proč má slabá místa. Do toho tragická role hlavního hrdiny, vesměs nudný celkový dojem z 90ti% filmu, divní to robokopové z výše zmíněné planety, nedomrsklá závěrečná akce, celkem nezajímavá Clarkova pusina a raději mlčim o celkovém znechucení těšení se na film. Po této úvaze jsem váhal i nad jednou hvězdou, ale Russel Crow a Kevin Costner mě tam docela zaujaly a i Christopher Meloni ušel. Proto 2 a víc ani prd !

Trans (2013)

Nebýt chaotické orientace ve scénách a až primitivního znázornění stavu hypnózy, asi by to bylo jiné, ale pro mě dojem z filmu je asi ten, že s posledním lusknutím ve scéně ktereou si až tak nepamatuji, sem se probral a dokázal bych shrnout celý film do pár vět a ne do sta minut.

Světová válka Z (2013)

B. Pitt průměr, jinak průměr, jediné co převyšuje nad 50%, je pro mě velice zajímavé ztvárnění reakcí zombíků na zvuk, kdy doslova válcovitě drancují jakýkoliv terén a to dle počtu a síly zvuku, kterým se řídí při vyhledávání.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Je to prostě borec. Will a jeho výtečné vlastnosti film povzdvihují z mírně nadprůměrného béčka někam mnohem výše.

Pěsti ze železa (2012)

Fuuuu, až na pár zajímavých scén, je film těžce nadsazen.

Scary Movie 5 (2013)

Pár vtipných scén jsem zde našel, ale na to jak se toto publikuje, dám jednu hvězdu ze slušnosti. 5ekl bych že by měl někdo nastolit pořádek u slov parodie a vtip. Neřekl bych, že zrovna toto je parketa této režie.

Pot a krev (2013)

Jděte se vybít do posilky, tam po čase zjistíte, že jste našlapanej magor kterého už posilka neuspokojuje a tak se s kámošema domluvíte na vedlejším výdělku, který vyjde, ale bohužel to není záplata na věky. Trocha koksu a rozhazovaní a je třeba další kšeft. Pokud máte větší svaly než mozek, tak pobaví film v plném rozsahu.