Vlk z Wall Street (2013)

Solidní žánrovka, která ovšem místy nudí a ROZHODNĚ se nejedná o nic kultovního. Takže vzhledem k tomu, jaká těžká váha seděla na režisérské stoličce, je to pro mě docela zklamání. 70%

Špinavý trik (2013)

Perfektní Bale, průměrný a předvídatelný scénář, hodně nadbytečných scén a MONSTRÓZNÍ 5 minutovka Roberta De Nira. On předvede nejlepší scénu filmu, která ovšem paradoxně příjde v jeho polovině. Bohužel i přes geniální spojení obrazu a hudby ve scéně, kdy Jenny Lawrence uklízí a zmíněného R.D.Nira, je American Hustle plný hluchých míst, kdy si říkáte jaká je škoda, že ten film nemá 80 minut, protože kdyby měl, tak je konečný zážitek někde jinde. 75%

Zpráva o Europě (2013)

Výborná žánrová věcička, která i přes finální scénu působí oproti Gravity, která se mimochodem odehrává na zemské oběžné dráze, mnohem realističtějším dojmem. Takže obrázek si udělejte sami. 80%! 1 hvězdičku k hodnocení přidávám, jelikož jsem si vzpomněl na tu popcornovou sra*ku s Mrs. Bullock;)

Lásky čas (2013)

Velice příjemný film, který se nesnaží hrát na city nebo moralizovat. Doporučuji i pro (ne)milovníky romantického žánru, jako jsem já. 78%

Rivalové (2013)

Výborný film, který ovšem dle mého není tak dokonalý, jak ho tu všichni kolegové na csfd líčí. Možná je to znalostí dějin F1 nebo možná některými scénami, které trochu pošramocují punc autentičnosti...každopádně poctivých 80%!

Gravitace (2013)

Vzhledem k tomu, že je celý film postavený na "cestování" po oběžné dráze a už jen tak základní fakt, že se Sandra nebo George prostě zadívají na objekt ve vzdálenosti 100km, zažehnou trysky a automaticky mají správný kurz, tenhle film neskutečně sráží dolů ->55% Alespoň u mě tomu tak je. Lidé, kteří u filmu nepřemýšlí, si klidně k mému hodnocení můžou přičíst 20%;),

Zmizení (2013)

What a MOVIE!!! Jackman poprvé hraje a je to AWESOME! 88%

Sherlock (2010) (seriál)

Důmyslné, nevtíravé a pekelně rychlé. 1. série: 80%, 2. série: 95%!, 3.série: 40%!!!

Revival (2013)

Americký film v Čechách. Výborný Krobot, Geišberg. Nulový Heřmánek a Polívka...60%