Nespoutaný Django (2012)

Takhle dlouho už jsem se nepobavila. Škoda jen, že konec mi přišel trochu překombinovaný, ale i tak to řadím mezi jeden z nejlepších filmů poslední doby.

Bídníci (2012)

Proti muzikálům nic nemám, a přesto že mají Bídníci silný příběh, mě to vůbec nebavilo. Neustále mě rozptyloval vysoký pisklavý zpěv hlavních postav, který mě uváděl v nepříčetnost a překvapil mě pouze Russell Crowe, který si jako jediný i ve zpěvu zachoval mužnost.

Zarafa (2012)

Tady je vidět, že není potřeba žádná špičková 3D animace a kupa peněž, aby vzniklo něco kouzelného co má duši a dovedlo to dojmout i pobavit zároveň.

Cosmopolis (2012) odpad!

Mě to tedy vůbec nebavilo a s největším sebezapřením jsem se donutila dodívat se až do konce. Děj byl nudný a Pattinson opět dokazuje, že neumí ani drobet hrát. To co fungovalo v upírech se bohužel nedá použít v jiných filmech a mně se tak nějak začíná zdát, že on jiné grimasy asi ani neumí.

Váňa (2012)

Váňa je přisprostlý fenomén žokejového světa a těžko ho u nás někdo kdy překoná. Tak doufejme, že v budoucnu někdo překoná tenhle dokument bez hlavy a paty a natočí o Váňovi něco lepšího.

Čtyřlístek - Pes na stopě (1991) (epizoda)

Dabing příšerný. Příběh lehce úsměvný, ale dnešního diváka už to asi ničím nenadchne. Přitom je Čtyřlístek taková legenda..

Bastardi 3 (2012)

Úplně zbytečný film o ničem, ještě víc očerňující už tak dost černé obyvatelstvo.

Zabít tiše (2012)

Tohle mě tedy vůbec nebavilo. Nechápu co je zábavného na tom sledovat herce, kteří neustále jen sedí v autě a o něčem tlachají.

Andělský podíl (2012)

Skvělá a nenáročná oddychovka o těžkém životě a "napravení" jednoho průseráře.

Země bez zákona (2012)

Opět musím hlasitě zanadávat na čím dál tím horší český dabing, který jsem při sledování musela přetrpět. Možná to i zhoršilo výsledný dojem a hodnotu filmu. I tak se jedná o výjimečný film, který ukazuje atmosféru doby. Záporák je neskutečně záporný, každý z bratrů úžasně jiný a všechno to doplňuje snová krajina zapadlých lesů.