Kolonie (2013)

Tenhle film je o ničem. Po shlédnutí mám pocit levného klipu který nemá ani začátek ani konec...

Legendární parta (2012)

Po dlouhé době konečně animák, který stojí za to. Filmová studia chrlí animované příběhy jako Santa dárky na Vánoce, ale jejich hodnota byla poslední dobou hrozná. Hlavně mi přišlo, že je jeden jako druhý. Tenhle se konečně něčím odlišuje a ono to krásně funguje. Plusové body i za absenci hláškující rádoby vtipné figurky, která poslední dobou nesmí v žádném animáku chybět. Tohle má spád, příběh a Jackovi prostě musíte držet palce už od začátku.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Tento pořad sleduji ráda a nestačím se divit, čím vším jsem se kolikrát cpala. Bohužel mi u řady dílů chybí jednoznačný závěr, což kazí výsledný efekt.

Z cizího krev neteče (2013)

Možná jsem si ve správnou dobu pustila správný film, ale mě to prostě bavilo....

Tísňová linka (2013)

Konečně jsem viděla, odkud se berou hlasy z vysílaček, které upozorňují policii na vloupačky, vraždy a napadení. A je to zajímavý pohled z jiné strany, který má spád a je plný napětí. Nápaditý film, bohužel (pro mě) se slabším koncem, který k tomu tak trošku nesedí.

Konečná (2013)

Vítejte v Sommertonu, jsem tady šerifem a zkazil jste mi den volna. Arnold už není ve formě tak jako před lety, ale hláškuje pořád skvěle. Není to sice kdo ví jaký zázrak, ale rozhodně to má spád a čas od času jsem se i od srdce zasmála.

Záblesky chladné neděle (2012)

V průběhu sledování jsem to poměrně rychle odsoudila jako kravinu. Na konci jsem ale zjistila, jak mystrně byla natočena iluze toho, že nikdo vlastně nebyl takový jaký se ze začátku zdál.

Nevědomí (2013)

Příběh sám o sobě není zase až tak moc výjimečný a když se nad tím zamyslím, je v něm spousta nelogických a nereálných scén. Ale o tom film tohoto ražení není, jde o zábavu a té jsem si užila až až. Co mi bralo dech bylo prostředí zničené Země a scenérie s tím související, které bylo zpracováno nevtíravě a naprosto úžasně.

Želvy Ninja (2012) (seriál)

Překvapivě svižné, zábavné a pro mě oddychově shlídnutelné, a to i přesto že je to spíš zacíleno na děti. Animace jsem se lehce bála, ale není zase tak španá jak se z obrázků jevila.