Osmý smysl - Série 2 (2016) (série)

Ačkoliv má druhá série vyšší procento a já ji hodnotím počtem hvězdiček stejně, asi se mi první líbila o chlup víc.. Ta nevinnost, poznávání postav... Ale akční scény byly super, ty sexuální už tolik ne.. A ten konec, no brrr :-D Ale jinak jo, mně se to líbilo.. Nejspíš se k tomu už nikdy nevrátím, jako k 98% jiných seriálů, ale pokud by to někdy dávali na české neplacené televizi, nejspíš si to pustím!

Srážka s láskou (2019)

Mezi ustredni dvojkou to celkem funguje, i kdyz je Charlize fakt kus a o Setha bych si naopak ani kolo neoprela.. Ale tu lasku jim celkem verite. Ale jinak je to celkem blbost :-)

Osmý smysl - Série 1 (2015) (série)

Po prvni serii davam 80% Libi se mi to dost natolik, abych si chtela kazdou volnou chvilku pustit dalsi dil. Zapletka super, jen nektere postavy me bavi vic a nektere min. A co fakt nepochopim, je kdy se ze 4%naku stali 25%naci... Kdyby tam byl jeden gay, tak jeste ok, ale jeden gay A jedna presita lesba? No wtf? Tohle uz "sestry" Wachovske fakt prehnaly :-(

Šéfka (2016)

Hruza hruz. Jedinej radoby vtip nebyl vtipnej.. Kam se to ten Tyrion upsal..?

Aladin (2019)

Docela jsem se bavila. Obcas jim to ujelo (trumpeta a bubny, jako vazne?), ale jinak cekem povedeny odpocinkovy filmik.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Jako samostatny sci-fac super. Ale jako x-meni saga? Moc mi to k tomu nesedi.. jsem myslela, ze Budouci minulosti vynulovali puvodni trilogii, ale ted prislo tohle a vlastne nevim, co by melo nasledovat. Mozna nic. A to je jedine dobre.

The I-Land (2019) (seriál)

Podle popisku mělo jít o supr seriál. První dvě epizody ještě jakš takš, i když ty dialogy by i dítě vymyslelo lepší... Od třetího dílu to šlo do kytek. Jako nápad super, ale kdyby se to všechno odehrávalo jen na ostrově a účastníci tak postupně přicházeli na to, co se vlastně děje, bylo by to 1000x lepší. A závěrečné odhalení úplně zbytečné.. Chjo.

Černobyl (2019) (seriál)

Jednoduse WOW! Hlavne diky za posledni epizodu, kde nam to hezky polopate vysvetlili. A jestli to takle opravdu vysvetloval pred tim soudem, tak klobouk dolu.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Po prvnim nocnim shlednuti davam 4*. I kdyz se jedna o rok 2024, neprijde mi moc uveritelne, ze by ty efekty byly az tak uzasny... Jinak super.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Asi uz jsem temito filmy prehlcena. Prislo mi to hrozne prekombinovane a dosti pritazene za vlasy... za me max 60%