Hellboy (2004)

Podle mě vůbec jeden z nejlíp zpracovaných filmů podle komixu. Perlman jakoby Mignolovi z tužky vypadl. Velká bouchačka, kamenná ruka, odbroušený rohy a kopec brutálních hlášek, zaručují zábavu po celou dobu. A Karel Roden v roli Rasputina, je už jen třešnička na dortu.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Milé děti, dnes Vám povím pohádku o Jeníčkovi, Mařence, Šrekovi a rotačním kulometu :D Popcornová zábava u které můžete vypnout a jen se vesele bavit. A nezapomeňte: Mrtvá čarodějnice dobrá čarodějnice :)

Muž z Acapulca (1973)

Výborná komedie, která se snad nikdy neomrzí. Belmondo si dělá legraci sám ze sebe a Jacqueline je tam neskutečně sexy.

Pátý element (1997)

Velký bada bum do taxíku :) Tenhle film mě prostě i po letech pořád baví. Bruce chrlí jednu hlášku za druhou. Gary Oldman jako záporák je naprosto famózní. Perfektní střih uceluje vtipy k dokonalé zábavě. Český dabing řadím jako jeden z nejlepších.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Knížku jsem nečetl ale film se mi hodně líbil. Výběr hlavní postavy byl opravdu podařený, uchylák na první pohled ale chvílema ho člověk musí i litovat. Rachel Hurd-Wood to tady extrémně sekne. Takže za 5.

Spaceballs (1987)

Asi nejpovedenější parodie na Star Wars od Mela Brookse. Rick Moranis jako lord helma neskutečně hláškuje a jeho scénka s figurkama mě naprosto rozsekala. Doporučuji sledovat pouze s první verzí cz dabingu. Pokračujte v palbě hovada.... )

Barbar Conan (1982)

Fantasy na kterém jsem vyrůstal. Arnoldovo zachmuřené čelo, usekané končetiny, hektolitry krve, a dokonalý hudební doprovod z pera Basila Poledourise, dělají tento kultovní snímek nesmrtelným.

Moje rodina (2000) (seriál)

Další britský sitcom, který stojí za shlédnutí. Benovy sarkastické hlášky, Nickova nekonečná blbost, naivní Roger, hloupoučká Aby, ledově klidná Susan, vypočítavá Jane a šprťák Majkl. Seriál který dokáže kdykoliv zlepšit náladu.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Dnes již legendární, kultovní seriál. Rád se do TP vracím, ať již kvůli postavám, tajemné atmosféře, nebo podmanivě mrazivé hudbě od Angela Badalamentiho. Prostě TP, buď chytne za srdce, nebo ne.

Tintinova dobrodružství (2011)

Velice pěkně zpracovaná animace a zajímavý příběh u kterého jsem se rozhodně nenudil. Williamsova muzika, naprosto geniální jako vždy.