Babovřesky (2013)

Néééééé!!! Proč?! Troška už ani nerecykluje jiné filmy, recykluje sám sebe! A zrychlené záběry? To je vtipné? Jedna hvězdička za fórek, který přijde ve dvou třetinách filmu a přišel mi vcelku originální.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nemylsím, že je dobrý nápad dělat celovečerák podle článku v novinách z roku 1920. Celý příběh by se vešel do 10ti minutového kraťasu. Ale tam by zase nechtěl hrát pan Gere. Asi se holkám dobře kouká na šedovlasého sympaťáka léčícího jejich komplex z otce a roztomilé štěňátko...

Válečný kůň (2011)

Inu, docela slabý příběh. Pořád jsem čekala, kdy koníka zabijou a snědí. Nějak mě neberou příběhy o zvířátkách.

Frekvence (2000)

Napínavý film s docela promyšleným příběhem. Mám ráda taková sci-fi, která ještě dobře končí.

Kontakt (1997)

Zajímavý nápad a místy napínavé. Celkově to byl ale spíš pohled na zneuznalou vědkyni, která toužila po uznání. Milsotný příběh takový vlažný a mimozemšťani nedořešení.

Ježíš (1979)

Oslava Krista... No jo, byl to machr a filozof. Některé hlášky byly dobré a moudré. Ale těchto reprodukcí Bible je už miliarda. Asi tak dobré na Velikonoční ráno pro ČT 2.

Jseš mrtvej, tak nebreč (2010) (TV film)

Bony a klid odvar. Docela nuda. Jedině Trojan okouzlil, ale ten vždycky.

Frajeři ve Vegas (2013)

Vtipná a zábavná akce seniorů. Objevily se i vskutku zábavné momenty. I mojí babičce se to líbilo.

Popravčí (2005)

Asi jsem moc náročná, ale tento snímek mi přišel naprosto nudný, příběh slabý a jediné, co se dá ocenit je snad jen výprava a kostýmy, i když se jednalo celkem o 3 interiéry a 2 exteriéry... No, film o ničem.