• Rodinný

Batman začíná (2005)

Start nové trilogie od skvělého Nolana je výborný pokud ji berete prostě jako úvodní film, první polovina je věnována víceméně představení hlavních postav a tomu proč se Bruice rozhodl vést dvojí život a proč si jako masku vybral právě netopýra. Druhá polovina začíná nabírat na obrátkách a představují se Batmanovy "hračky". Kdo viděl nejdříve Temného rytíře, tak ho toto může nudit, protože to taková jízda není...Já také viděl nejdříve Temného rytíře, proto jsem se na toto zkusil dívat jako na úvod do trilogie a byl jsem nadšen.

Bestiář (2007)

Poprvé se mi film docela líbil i když byl dvě třetiny stopáže o tom samém, ale když jsem ho viděl podruhé, vůbec mě nebavil, vypnul jsem ho a dal si radši dobrou večeři...

Snídaně (1994) (pořad) odpad!

Pardon, ale tohle je už několik let porád stejně trapný...Jediná moderátorská dvojice tomu neda sebemenší šmrnc a neustálá propagace TN.CZ je nesnesitelná.

Tsunami: Následky (2006) (TV film)

Nevím jak moc věrně je tato karastrofa na snímku zachycena, protože jsem ji naštěstí nezažil, ale film ve vás vyvolá šílené pocity, jak se to mohlo vůbec stát, proč to muselo zabít tolik turistů a hlavně dětí...Měl jsem možnost podívat se do jedné z postižených obastí v Thaisku a vůbec tam nebylo poznat, že tam Tsunami byla. Jednoduše, toto je velmi emotivní film, který by každý koho zajímají přírodní katastrofy měl vidět.

Okrsek 13 (2004)

Svižný snímek, který dokonale zobrazuje krásu volnosti pohybu v LE PARKOUR. Škoda, že příběh je spíše průměrný.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Film začíná celkem svižně a vtipně, toto se v pruběhu ještě stupňuje a v místě, kde sem byl přesvědčen, že mu udělím pěkné 3* najednou upadnul do neskutečné nudy. Konec byl více, než předvídatelný a více než 2* udělit nemohu.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Skvělé vyjádření toho, proti čemu Pink Floydi protestovali.

Deník princezny (2001) odpad!

Nenávidím tento typ filmů pro malé holčičky. Při pohledu na to, jak jsou puberťačky úplně mimo smysly díky takové zhovadilosti, je mi špatně.

Karcoolka (2005)

Animák o kterém jsem si myslel, že bude fajn, ale při prvním shlednutí mě tak nudil, že jsem usnul. Napodruhé už se mi toto nestalo a celkem jsem se v některých pasážích bavil. Veverka je bez debat nejlepší postava ve filmu, která film vytáhla ze dvou na tři hvězdičky. Pokud ale chcete porádný animák, nezbývá nic jiného, než sáhnout po Pixaru...

Oko bere (2008)

Pohodový, vtipný a hlavně zábavný film. Moc jsem od něj nečekal a nakonec jsem byl příjemně překvapen. Bavil jsem se od první do poslední minuty a u filmu jsem si odpočinul. Ben potřebuje peníze na studium, je genialně inteligentní, dostane se do týmu hráčů Blackjacku a stane se na hře zavislý, než se něco stane. Klasický americký příběh, ale způsob jakým je vyprávěný si u mě vysloužil 7,5/10 ___Winner winner, chicken dinner:)