12 úkolů pro Asterixe (1976)

Přesně si pamatuju, když mi bylo asi sedm nebo osm (možná devět) a já se řehtal jako kůň každý scéně. Kousek po kousku jsem metamorfoval ve zvíře. Jestli to znáte, jste na tom podobně, tak nenuťte rodiče, aby to za sedm let koupili mladšímu bráchovi pod stromeček. Protože ještě ten den se na to podíváte. A ještě ten den zjistíte, že vážně není o co stát. Většina lidí tenhle film asi hodnotila, když jim bylo sedm nebo osm (možná devět).

Hrdinové (2006) (seriál)

Snad jen to vzít popořadě: První série byla řekněme awesome. Dobrý příběh, dobré postavy, dobrý konec. Zvraty, nadpřirozeny and thanks for it, I am serious. V druhé řadě se to maličko zhoršilo, ale upřímně, prostě jsem si to jel díl za dílem a miloval to. Třetí řada, to snad přišel zvrat nebo co. Nevím, ale jednoznačně každý díl končil tak, že jsem si musel dávat nějaký prášky a pumpovat si z mozku kofein, abych usnul. Ať si každej říká kdo chce co chce, zaměňujte si to s Esmeraldou, ale nevím, jestli jste si všimli: José Armando nepřijel. Tak snad se druhá část třetí řady vyvede - zatím mi připomíná Harryho Pottera - temnější, než kdykoliv předtím. /// A když to teď beru kolem a kolem, co je na Heroes vlastně tak skvělýho? A proto ubírám hvězdičku.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Beru si to po sériích: 1 - Damn! Hell yeah! Waw! Jeden z nejlepších seriálů vůbec. 2 - Damn! Hell yeah! Skvělé pokračování 3 - Damn! Děkuji mockrát 4 - What the fuck?? I mean: WHAT THE FUCKING FUCK? Nicméně svý "kouzlo" to má furt, naštěstí to touhle sérií končí.

Ztraceni (2004) (seriál)

Na první lásku se nikdy nezapomíná. And now, it's time to move on. And let go. :)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Nezaslouží si víc než tři hvězdičky, už jen proto, že dělat remaky z českých klasik se nevyplácí (Taková normální rodinka, vzpomínáte?). Průběh filmu byl takovej dost nečekanej, zvlášť, když jste neviděli ani jeden trailer. Maryka coby Dolly Buster s trojkama působí tak, jak má – stupidní hollywoodská slepice. To, že Suchánek, Duchoslav a Brzobohatý se od svých deseti let v obličeji nezměnili, to už je klasika jako když na Silvestra dávají Mrazíka. O změně Kopty se ví už dlouho, netřeba rozebírat. Celková myšlenka třídního srazu byla celkem originální, jenom Viky nějak zapomněl na to, že opakovaný vtip už není vtipem, což se mu ve filmu milionkrát připomínalo, takže to celkově budí dojem, že sám velký Radek John ví o tom, že je trapnej, ale přesto to opakuje – výsledek je debilní. Veškerý vtip se už od začátku radikálně drží po boku Káji Máchy, který doslova perlí. Vedlejší osud Suchánkova syna a Vikyho dcery je nezajímavej, mladá slovenka se snaží být hrozně plnoletá a po vzoru otce to dopadá hrozně. A končí to tím, že nakonec jsou všichni smutní a nešťastní akorát ten blbeček s foťákem, kterýmu pořád dělá někdo naschvály si zapíchá kvůli feromonům, což neplatí! Jestli chcete, běžte na to, jestli ne, je to lepší, protože je to film, kterej je lepší vidět doma, párkrát si ho stopnout, skočit se napít a pak už o něm nemluvit.