Tři muži ve člunu a pes (1979) (TV film)

Nominuju to na nejhorší film podle knižní předlohy. Za těch 49,- kč mě mělo napadnout, že na dvd bude něco chybět. I humor... :(

Dům loutek (2009) (seriál)

Nedá se říct, že by to bylo špatné. Ale ani skvělé. Příběh je opravdu originální a dějová linka chytrá. Padesát minut je ale naprostá nuda a všechno upadá na protivných dialozích. Vlastně je to skvěle vyšperkovaná nuda s kvalitní story. Překvapí druhá série? /// PŘEKVAPILA! Druhá série tomu získala čtvrtou hvězdičku! (do 2x10, zbývají ještě tři díly do konce seriálu)

Disaster Movie (2008) odpad!

To jste se posrali, ne? Větší sračku jsem nezplodil, ani když se mi ve střevech vrtala camyplobacteria. Už to zastavte, proboha, kdo se má na to koukat? Kdo se tomu má smát? Leda lidi, co ujížděj na speedu a ztratili litr krve - ačkoliv, i o tom bych pochyboval.

Monstrum (2008)

Och, to snad ne! Totální nářez s nepředvídatelným koncem. Inu, Abrams ;o) Až mi z toho běhal mráz po zádech, tenhle film má naprosto neuvěřitelný účinek - jakobych já sám byl uprostřed celýho dění. Gratuluji!

Příběh žraloka (2004)

Fuj, to bylo ohavný. Na co si to hraje? Na Příběh žraloka?

Shrek Třetí (2007)

Tady někdo zapomněl, jak se dělá dobrej animák .... eeee.... pokračování. Radši mě nechte spát, s tímhle nechci mít nic společného. Volám po lepších zítřcích.

Kung Fu Panda (2008)

Animáky zase předvedly, že jsou leckdy lepší než hrané kousky se zaručenými esy. Smekněte hrdinovi!

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

S hrůzou zjišťuju, že jsem Gilmorky ještě nehodnotil! (???) Jestli se dá říct o něčem "nejlepší seriál", pak jsou to rozhodně GG. Nejenom že baví od začátku do konce (40 minut x 22 dílů x 7 řad), navíc mají nějaký příběh, nejde tam o žádný hlouposti s plazmovejma puškama a červí dírou. Je to regulérní život. A je to život, kterej jsem si zamiloval. Jakobych se tím posledním dílem loučil s něčím velkým. A je to pravda. Skončila jedna báječná éra!

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Z nudné a nehumorné jedničky se buď někdo poučil anebo dostal chřipku. Dvojka je vtipná, svižná, má lepší děj. Jsou tam tučňáci (!) Oslovilo mě to hned, zdráhal jsem se na to ale podívat - po tom, co předvedla jednička. Hodnotím velice kladně

Zrcadla (2008)

No to jsem čuměl. Sice jsem se nezbavil pocitu, že někdo ze šumavských hvozdů natočil Kruh bez televize, protože do jeho chýše nevede proud, navíc žije sám a mluví si pro sebe. No jasně, smějte se, nedává to smysl, ale ta část se zrcadly, ta fakt byla dobrá, pak to trošku kleslo, no ale ten konec, ta poslední scéna. To ho totálně vyšvihlo nahoru! Nekousal jsem si u toho strachy nehty na bráchově nohou, ale bylo to příjmemný. Zvlášť s těmi zrcadly, sakra, proč ten konec zametli k nějaké posedlé jeptišce, huh? No ale tu čtyřku si to zaslouží!