Rachel se vdává (2008)

Perfektní film, bohužel mě velice zklamal táhlý konec. Za něj ta jedna hvězdička dolů, ale i přesto říkám: Skvělá podívaná!

Mrtví jako já (2009)

Mělo to George, ale, to co tam udělali s Cameronem (myslím tím, že nahradil Rubea)... Byl jsem zvyklý na jistý standard, teď si s ním bohužel můžu vyčistit odpad umyvadla. Pro neznalce seriálu velice dobrý film, pro znalého buď průměr anebo katastrofa. Neshazoval bych to z útesu, ale malíček by mě svrběl.

Metro (2004)

První horor, u které jsem pochopil, co je to skoro-zástava srdce.

Exposed (2007) (pořad)

Nejlepší seznamovací reality show, kterou jsem na německým MTV sledoval

Rallye smrti (2008)

Že umí Statham řídit, to už se vědělo. Že už není tak skvělý herec taky. Ale natočit TAKOVEJ film bez něj, tak s kým jiným? Kvalitní příběh v kulervoucím ((c) de_Facto)provedení a jednou sexy spoluřidičkou. A to všude vykládám, jak nesnáším závodní hry a závodní filmy. Je na čase zase jednou přehodnotit priority. Sledovat ten masakr bylo chvílema o myokard!

Speed Racer (2008)

První hodina mi vzkázala: "A na tyhle omalovánky se díváš." a pak jsem se totálně obrátil ve vnímání filmu, přistoupil na jejich hru a slintal blahem! 5 hvězd zaslouženě

Snowboarďáci (2004)

Jednorázovka, víc k tomu dodat vážně nejde

Anděl Páně (2005)

Na to, jak nesnáším tyhle novodobý pohádky jsem byl velice velice velice (velice) mile překvapen!

Jezerní královna (1998)

Pohádka? Pro děti? Spíš depresivní stroj na noční můry. Pěkné!