Výměna manželek (2005) (pořad)

První řady se mi líbily, ale to co je z toho teď je naprosto nekoukatelný paskvil

Bojovníci Zenu (2007) (pořad)

Thank you zen-master, you just made my day! :)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Nenaštve, neohromí. Reeves tam hraje dobře, Connelyová taky. Má to potenciál, kterej ihned zničí zasraná americká hrdost blablabla, New York. A nejhorší na tom je ten stometrovej Robocop. Totální krok vedle, podkopávač noh. Celkově průměr, nic víc, nic míň.

Mechanický pomeranč (1971)

Oproti knižní předloze jsem byl dost zklamán. Kniha je naprosto geniální výtvor a film ji trochu shodil. Některé scény (Mechanický pomeranč, ...) byly vypuštěny, jiné poupraveny. Celkově se příběh odvíjel až moc urychleně a právě tohle bylo kamenem úrazu. Škoda.

Strážci - Watchmen (2009)

60% z toho tvoří většinu Rorschachova postava, pak soundtrack a epochální konec. Podle toho hypu jsem ale čekal mnohem víc. Možná zkusím ten comics někdy, ale nejsem si moc jistej. Většina filmu se táhne, usíná, troskotá na flashbacích a když je fakt nejhůř a filmu něco/někdo podrazí nohy, přiběhne Rorschach, aby to napravil a vždycky se mu to naštěstí povede. Nebýt něj, jakožto "lepidla" (neber si to vulgárně), unudil bych se a fakt otevřel to čilichili co se mi kvůlivá klouzavé obálce snažilo spadnout z klína. Další část ze 60% tvoří krásný(á) Hedvábný přízrak (ten(ta) mladší) a fakt, že se mi v těch skoro třech hodinách nechělo na záchod.

Pavlač Ester Kočičkové (2007) (pořad)

V tomhle pořadu se ukázal charakter a potenciál Kočičkové, který hodně lidí sere, já ho miluju!

Lovecká sezóna 2 (2008)

Nechť se přihlásí ten, kdo se nudil, nesmál se a nedodíval se do konce. Ostatní ať třeba skáčou přes švihadlo.