SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Ten film byl skvělej, dokud se tam nepřipletly ty živý záběry, který to povětšinou - až na Hasselhoffa - celkem degradovaly.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Seriál jsem zabalil po třech epizodách. Nemůžu říct nic špatnýho, byla to dobrá sranda, ale na další CSI: Honolulu nemám čas.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Po pěti epizodách musím uznat, že NBC vysílá nejvtipnější novinku této sezóny.

Událost (2010) (seriál)

Věřím, že tenhle FlashForwad-like seriál nedopadne stejně jako FF samotný - tudíž po pilotní epizodě neimploduje sám do sebe a na ostatní vyflusne jen hromadu nestravitelného bordelu. Go, Events! - po sedmi epizodách: klasická nuda. ubírám hvězdu, přestávám sledovat

(K)lamač srdcí (2010)

Je dobré vidět na vlastní oči, že žánr romantických (a zároveň smysluplných) komedií ještě pořád žije i po těch letech emočního strádání.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Mně by bohatě stačila půlhodinová, maximálně padesátiminutová zmínka jako dokument. Nic velkýho. S míň pyrotechnikou.

Počátek (2010)

Myslím, že upřímný záchvat smíchu při úplně poslední scéně nedostal ještě nikdo. Teda kromě Thrawna. Ani mi nepřišlo, že to má dvě a půl hodiny. Nebudu sem psát něco jako "prostě Nolan, no", i když všichni víme, že Nolan to dává jako prase, ale co je důležitý říct: tenhle film si zahrává s lidskou myslí ve filmu, ale hlavně v hledišti. A já jsem kolikrát nestíhal tu překypující originalitu pobírat. TAK!

Robin Hood (2010)

Nový Robin Hood je jako rozvařená rýže. Sníst se dá, ale málokdo si na něm pochutná.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nikdy! Povidám nikdy! Nikdy na to nechoďte do kina, protože budete těch peněz litovat jako já. Radši si to pohodlně stáhněte z netu.