H+ (2011) (seriál)

Je to bezesporu zajímavé, ale tahle webseriálová forma to podle mě dost zabíjí. Podobný námět v takovém provedení by možná měl šanci v delších epizodách, stačila by třeba jen šestiepizodní minisérie.

Temný rytíř povstal (2012)

Předabovanej Bane a ten šáhlej konec, to jsou jenom dva z mnoha problémů, který jsem s tímhle filmem měl. Moc americký. Smutný zklmání.

Pomsta (2011) (seriál)

Emily VanCamp (Emily Thorne) mi skvěle sedla do role dospělé dcery, která se chce pomstít bohatým sviním, které jí "zničily život". Svině jsou rodiny, jejichž život je plný pletich, intrik a přetvářky. Zatím dobré, těším se na pokračování.

Nová holka (2011) (seriál)

Prozatím (17.9.2011) nejlepší seriálový výplod nové televizní podzimní sezóny. Vtipné, chytré, svěží, svižné a zábavné.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Nenudil jsem se, takhle vám to řeknu. V podstatě jsem měl sice pocit, že už jsem podobný námět snad viděl už stokrát, na druhou stranu na Ringer bylo stále něco zajímavého, co mě dokázalo částečně vtáhnout do děje. Uvidíme, jak dopadnou další epizody, plánuji se dívat dál.

Whitney (2011) (seriál)

Pilotní epizoda mě velice příjemně pobavila i rozesmála, což z Whitney dělá nového sitcomového koně od NBC a třeba i časem růži mezi sitcomovým trním. Rozhodně budu sledovat dál.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Jako bychom potřebovali další Twilight a Vampire Diaries. Klasika pro teenagery s krásnými lidmi, kteří jsou tak neuvěřitelní, až jsou pro mě nechutní. Normální zábava, nic vyloženě pitomého, ale nějak jsem z toho vyrostl.

Up All Night (2011) (seriál)

Letošní sezónu (stejně jako všechny sezóny předchozí) si seriál vybírám podle pilotních epizod. Pokud mě nezaujme, au revoir. Takže au revoir, Up All Night. Nuda.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Wipeout je dokonalá věc, která si nikdy neměla zasloužit produkci Novy a Markízy.

Captain America: První Avenger (2011)

Řekněme to takhle: Neměl jsem se tak moc těšit. Jak se moc těšíte, tak je to na nic. Začátek byl takový slabší, občas (spíše častěji) jsem měl pocit, že se dívám na pohádku (vlak kterej jede snad 200 km/h a tři chlapi mu chodí po střeše jak po chodníku...), ale závěr to mělo pěkný - víceméně. Občas tam nějaká ta logická chybka na oko přišla, ale to se nedá svítit, to je všude. Nebylo to prostě vůbec špatný, ale nebylo to ani nijak zvlášť úžasný. Bral bych to prostě jenom jako takový podařený úvodní dokument k Avengers.