Spojenec (2006)

Je fakt, že se nejedná o nic extra, ale mě to ve finále přišlo prostě strašně cool. Denzel byl vtipný, Clive opravdu cool lupič a Jodie ta správná mrcha. Možná to mohlo být trochu kratší, některé části filmu mi přišli až moc zdlouhavé, ale i tak to je moc příjemný film.

Dívka s perlou (2003)

Příběh není ani moc extra, ale po vizuální a herecké stránce a celkové komorní atmosféře stojí film opravdu za to.

Tajemný let (2005)

Dobrý film, jenomže jemu podobných už tu bylo několik. Přiznávám, že kdyby hlavní postavu nestvárnila Jodie, tak by u mě film určitě selhal.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film se opravdu povedl, ale některým vybraným epizodám se i přes jejich 20ti minutovou délku určitě nevyrovná.

Mé druhé já (2007)

Vynikající. Jodie se do role vžila opravdu výborně. Při vraždících scénách jsem si často říkal "proč hned střílíš?" ale během filmu každému dojde, že touha po pomstě je tak veliká, že někoho potěší když zabije kohokoliv ze stejné skupiny lidí. Což je správný... Po shlédnutí mám taky jasno "Nikdy se nedostat do New Yorku bez bouchačky, to je ted pro mě zásadní pravidlo" ...Jo a ten konec potěší asi jak koho, mě ale udělal obrovskou radost a jen u mě posílil oblibu k tomuto výtečnému filmu.

Kontakt (1997)

Nádherná a inteligentní scifi, která dokázala vyždímat maximum napětí i bez účasti zelených mužíčků a létajících talířů. Bravo!

Klub rváčů (1999)

Naprosto vynikající a právem kultovní film po jehož shlédnutí na něho jen tak nezapomenete!

Kill Bill (2003)

Oba dva díly jsou naprosto nádherné snad po všech stránkách. Naprosto cool, skvělá Uma, výborná hudba, akce hlášky, všechno! Tarantino jak se patří!!

Old Boy (2003)

Podle obalu jsem čekal typickou Ásijskou nakládačku a místo toho jsem dostal vynikající thriller s typicky drsnými asijskými prvky (Hlavně pojídání chobotnice a trhání zůbů byly zvlášt vypečené) Finálních cca 30 minut jsou opravdu zničující a místy dechberoucí. Min-sik Choi předvedl opravdu záživný výkon. Určitě doporčuju shlédnout!

Krvavý diamant (2006)

Závěr filmu je klasicky dost hrdinský, ale to je fuk ne? Film je to jinak vynikající a v mnoha momentech dokáže naprosto složit a ukáže vám, že peklo na zemi opravdu existuje.