Antikrist (2009)

S filmy režizéra jsem se předtím setkal snad jen u Dogvillu. Proto pro mě shlédnutí Antikrista bylo šokující, často nestravitelné, strašidelné i nepochopené. Jeden z nejkontroverznějších filmů, co jsem zatím viděl.

Generace X (2005)

...stím, že se na film kouknu znova. Vlastně ani nevím jestli se mi líbil nebo ne. Některé části berou dech, jiné jsou naopak slabší. Herci, ale nemají chybu!

500 dní se Summer (2009)

Krásný příběh, skvělá hudba a výborná ústřední dvojce. Jeden z nejlepších romantáků poslední doby...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Konec je skvělý, jenomže zbytek filmu jsem se cítil tak nějak ochuzen o to pravé Potterovské dobrodružství, které mi tu tak nějak chybělo. Asi jsem čekal víc.

District 9 (2009)

Davam tak 4,5. Opravdu reálná vize toho jak by to mohlo vypadat kdyby první návštěvnící na zemi nemuseli být na první pohled natolik vyspělí. Nejkrásnější na filmu je spousta absurdních momentů, kdy např. má někdo umřít, ale zničeho nic ho zachrání výbuch bomby, kterou tam zničeho nic náhodou někdo zahodil atd..takových momentů je ve filmu spousta, ale jsou tak stylově natočeny až mě to prostě dostalo! (Viděno v kině Svět v Chebu)

Donnie Darko (2001)

Herci, hudba, příběh, atmosféra, vyvrcholení...vše je snad dokonalé. Mám pocit, že jsem objevil film na který jsem dlouho čekal. Kurevsky dobrej film!

Svěrací kazajka (2005)

Úžasné! Film sice nepřináší moc nového (připomíná filmy jako 12 opic nebo Osudový dotek), ale herecké obsazení včele s talentovaným Adrianem Brodym a vynikající atmesférou vyneslo tenhle film na působivou podívanou!

Keurosing (2008)

Už dlouho se mi nestalo, že bych se po skončení filmu ještě minimálně hodinu třásl a nemohl vyslovit ani slovo...

Ergo Proxy (2006) (seriál)

zamiloval jsem se..