Nine Inch Nails Live: Beside You in Time (2007) (koncert)

Nádhera...tenhle koncert jsem shlédl v ošuntělém DVD ripu, ale i tak to byl výtěčný zážitek..zatím ještě větší než při And All That Could Have Been...při skladbách jako Right Where It Belongs nebo Hurt jsem se skoro podělal...určitě plánuju pořídit dvd..tohle je skvost!

Čtvrtý druh (2009)

Tenhle film měl obrovský potenciál, ale nedopadlo to až tak dobře....absolutně největší slabina je v hereckém obsazení...Milla Jovovich možná byla drsná v Resident Evilu a opravdu hot v pátém elementu, ale vážné role jako tahle ji opravdu nejdou a nezvládá je..a to ani nemluvím o ostatních hercích, kteří byly též špatní....amatérské záběry (at už byly pravdivé nebo ne) mi přišli jako to nejlepší na filmu...jedna z posledních scén kde podstoupí hypnozu samotná psycholožka mě teda kur*vsky vyděsila...film určitě stojí za to vidět, ale snad se v budoucnu na toto téma objeví něco opravdu pořádného a hlavně s lepšími herci.

Pan Nikdo (2009)

Mám za sebou jeden z nejkrásnějších filmů co jsem viděl....Do sebemenších detailů propracované a promyšlené, naprosto vynikající herci, krásná kamera, střih....úplně všechno...Jeden z největších filmových zážitků poslední doby.

Hanebný pancharti (2009)

Kašlu na to jestli měl film nějaký nedostatky nebo jestli se Tarantino opakuje....já za celou více jak dvouhodinovou stopáž nepocítil ani na chvilku pocit nudy a naopak se kochal....Výběr herců neměl snad žádnou chybu....Brad byl naprosto cool...výkon Christopha Waltze no comment...potěšil mě Michael Fassbender, který mě dostal už ve Fish Tanku..a především nádherná Mélanie Laurent na které jsem mohl v každém jejím záběru oči nechat....skvělý film, který má možná nedostatky, ale já si ho naprosto užil!!

Nine Inch Nails: Broken (1992) (video kompilace)

ikdyz posloucham NIN teprve kratce, rychle jsem si je zamiloval, aproto jsem si nemohl nechat tuhle uchylarnu ujit. Je to odporny k bliti, Trent je uchyl a genius a ja si musim pogratulovat, protoze jsem statecne prezil shlednuti tehle nechutne, ale zajimave sracky.

Radiohead - Music Planet 2Nite (2003) (koncert)

Vynikajici koncert, kde dostala spousta skladeb uplne novy rozmer....takova I Will je tu jeste genialnejsi nez na desce! Taky potesila krasna a raritni Fog, kterou Radiohead jen tak nezahraji...neni co vytknout..

Radiohead: The Astoria London Live (2005) (koncert)

Mam tenhle koncert moc rad...spousta songu, ktere je uz nemozne na dnesnich koncertech slyset...hodnoceni trochu nadnesene, ale s*ru na to!

Nebe (2002)

Po dlouhé době film, který jsem nemohl ještě několik dní po shlédnutí dostat z hlavy....úžasná ústřední dvojce, do detailů promyšlený příběh a překrásný závěr tvoří z tohoto snímku opravdu silný zážitek!

Divoká planeta (1973)

krásná animace a především originální svět plný podivných živočichů, které musel vymyslet jen opravdový génius!

Elfen Lied (2004) (seriál)

Krev, vnitřnosti, létající končetiny, mrtvoly, utrpení, nespravedlnost, slzy, vzpomínky, láska a především výborná podívaná. Pro mě prozatím nejbrutálnější anime co jsem viděl...