Kókaku kidótai: Stand Alone Complex - 2nd GIG (2004) (série)

Nádhera. Podle mě o dost lepší než první série. Lepší záporák (Gouda), lepší zápletka (uprchlíci), zajímavější nové postavy (Kuze, premiérka,..) a stejně dobrý opening! Druhá série především nabízí více temnoty a propracovanější děje jednotlivých epizod. Potěší především epizody zabívající se minulostí členů ze sekce 9 (Hlavně ta z Majorčina dětství byla snad tou nejlepší epizodou z celé série) Nelze než maximálně doporučit!

Symptom Pandorum (2009)

Bohužel jen trošku nadprůměrné béčko...ukázat mutanty hned po 20ti minutách filmu byla blbost a celkem slušná atmosféra byla pryč...co taky nechápu, proč sakra vypadali téměř identicky jako ti z pádu do tmy? To si nemohli dát trochu načas s vymyšlením nových zrůd? .... Příběh je sice strašně předvídatelný a někdy působí vážně směšně, ale kupodivu slušný závěr to vše zachraňuje. Pandorum se vám sice nevryje do paměti, ale za shlédnutí to stojí.

Mazací hlava (1977)

Název mluví zavše - totální výmaz!

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Jediný co ve filmu za něco stojí jsou herci v hlavní roli: Keanu a Jennifer, u kterých už je tak nějak dopředu zárukou, že nezklamou, ale zbytek? ... možná jedna, dvě scény co za něco stály...jinak totální nuda u které jsem se musel kurevsky přemáhat abych ji vůbec dokoukal....srovnání s vynikající Válkou světů odmítám!

Kick-Ass (2010)

Tohle byla opravdu cool podívaná! Příjemní herci, nadupaná hudba, drsný hlášky a spousta mrtvol, které má nasvědomí maličká a roztomilá Chloe Moretz, která byla jasně nejlepším článkem celého filmu....těším se na dvojku!

Onegai Teacher (2002) (seriál)

Na tohle anime budu rád vzpomínat...bylo totiž úplně první svého druhu, které jsem viděl. Dostal jsem chuť se po vší tý temnotě, kouknout na nějaké typické romantické anime a Onegai Teacher bylo první na které jsem narazil. Ikdyž jsem měl kolikrát chuť to v půlce epizody vypnout...nakonec to nebylo tak špatné. Asi nejvíc musím vyzdvihnout vedlejší postavy (např. Kusanagiho ujetej strýc a jeho ženuška), které byly zvětšiny zajímavější než samotná ústřední dvojka....Jinak jasně nejlepší epizoda bylo bonusová, ujetá třináctka..

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY: Sorry, ale tohle je pro mě těžké zklamání. Začátek včetně výbuchu atomovky byl fakt cool, ale co ten zbytek? V hlavní roli nehrál Harrison Ford, ale Cate Blanchett, která svým výkonem předčila všechny účinkující...Scifi zápletka? proč ne, ale takhle?...ten závěr byl fakt moc...to co nejvíc čtvrtého indyho pokazilo, bylo totální "předigitálnění" až jsem si kolikrát říkal "dost"!...Absurdní situace typu auta letícího z útesu, které se zrovna náhodou zachytí o obří větev a úplně v klidu přistane na hladině nebo Indyho syna lítajícího na lijánách v džungli za doprovodu opičích kamarádů, kterej zrovna náhodou letí směrem svého bojujícího fotříka a přistane mu na kapotě...to se dá přehlédnout...ale to, že se každá druhá scéna odehrávala za modrým plátnem a ještě k tomu to všechno působí tak strašně uměle...na to prostě neskočim. Indianu jsem nikdy nějak nežral, ale rád se znova kouknu na předešlé díly...tenhle si, ale s radostí nechám ujít..

Miluj mě, prosím (2004)

No to byla síla....naprosto úžasně propracované romatické drama...asi nejlepší co jsem kdy viděl...výborní herci, úžasná hudba (The Scientist v závěrečné scéně aaaaaach!!) a hlavně silné nápětí, které vám nedovolí odrhnout po celý film oči od obrazovky! Pro mě velké překvapení...

Nine Inch Nails Live: And All That Could Have Been (2002) (koncert)

Tento záznam opravdu výborného koncertu mě bohužel nedostal takovým způsobem jako BYIT, což je asi způsobeno tím, že With Teeth mám radši než Fragile. Přesto doufám, že se mi jednou dostane do rukou originální dvd s hromadou bonusů a hodnocení už bude za plný počet. Takhle hodnotím pouze z dvdripu.