Cutlass (2007)

Opravdu povedený snímek plný hvězd. Kristen byla vynikající a takový Kurt Russel vypadal opravdu hustě :D

Halloween 5 (1989)

Překvapivě povedené pokračování čtyřky. Možná ještě lepší než předchozí díl. Michael měl konečně lepší masku, závěrečných 30 minut v jeho domě mělo chvílemi dobré grády a malá Jamie předvedla působivý výkon.

28 dní poté (2002)

Je fakt, že tenhle film je v mnoha věcech revoluční. Infekce, sprintující zombie atd..Děj, který se odehrává v Londýně snad ani neměl chybu. Vyprázděný Londýn a několik povedených zombie útoků působyly opravdu chutně, jenomže pak se děj přesune do Manchasteru mezi přeživší nadržené vojáky a děj se najednou začne strašně vláčet a film to pěkně potopilo.

Potomci lidí (2006)

Opravdu, ale opravdu mě mrzí, že jsem tohle možná revoluční dílko neviděl v kině nebo na plazmové televizi. Musel jsem si vystačit se svým monitorem, ale to mi nebránilo k silnému citovému uspokojení. Vize režizéra je opravdu děsivá a reálná a ponurá atmosféra to jen podtrhuje. Naprosto nejlepším na filmu je kamera a střih. Hlavně dlouhé scény s roztlačováním auta a prcháním v zoně pro uprchlíky. Režizér se také drží různých detailů, např. vystříknutí krve přímo do kamery nebo postřelení uprchlíci, kteří v určitém záběru nebyli ani důležití. ...............Dodatek: Dnes jsem shlédl film po nějakém tom roce a na konci mi tekly po tvářích slzy, což se mi nestalo dobrých pár let! Jedna z nejúžasnějších vizí budoucnosti, co kdy byla natočena!

Spirit (2008)

Podlě mě si Spirit takhle slabé hodnocení určitě nezaslouží, ale je fakt že jsem čekal víc. Vizuálně to jako u Sin City vypadá nádherně, ale děj se občas vleče a některé vtipné scény jaksi nepůsobí vtipně. 47% je ale pro tento aspon vizuální zažitek opravdu málo a nechápu připomínky a slabá hodnocení některých uživatelů. Spirit je fajn a stojí za to ho vidět!

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Není to špatný díl, naopak má pár vydařených momentů. Moc mě sklamalo Michealova maska, která působyla opravdu směšně a zremixované theme taky zrovna nemusím. Furt to má, ale celkem dobrou atmosféru!

Nouzový východ (2008)

Žalostný a rosekávající komorní příběh jedné rodiny, která se chtěla lišit od ostatních, ale později se jejich názory začli lišit. Je tu výborný Leo, který chce žít svůj americký sen, mít co nejvíc dětí, co největší dům, co nejlepší auto, nudnou práci a ženu v domácnosti. Na druhé straně je tu úchvatná Kate, která chce přesný opak a chce začít opravdu žít. Čí přání se nakonec splní?...

Mlha (2007)

Vynikající Scifi, které moc rád uvidím znova. Zatím dávám za 4. Kromě mlhy, celkem povedených příšer a rosekávajícího závěru mě hlavně dostala pointa náboženského fanatizmu a jeho zbytečnosti, při kterém jsem jen nechápavě cukal hlavou.

Sólokapr (2006)

Další výborný film Woodyho Allena ve kterém dokonce stvárnil ulítlého baviče, který hází jednu hlášku za druhou. Hugh Jackman byl skvělý záporák a ke Scarlett nemám žádné námitky.

Iron Man (2008)

Povedená popcornovka se skvělými efekty a příjemným hereckým obsazením včele s Rebertem Downey Jr. nebo Gwyneth Paltrow. Už se těším na druhý díl kde se doufám jak je slibováno objeví Scarlett Johansson.