Halloween III (1982)

Happy, Happy Halloween Silver Shamrock! :D ... No původně jsem chtěl tento díl vynechat, ale nakonec jsem si říkal, že bych měl skouknout celou sérii, tak jsem si ho teda nakonec splašil. Musím uznat, že na to jaká je to vyhlášená hovadina to až tak špatné není..

Babel (2006)

Omlouvám se, ale tohle fakticky nejde popsat slovy...prostě si to pustte a uvídíte.

Halloween: H20 (1998)

Opravdu vydařený Halloween, který ignoruje ostatní díly a navazuje na dvojku. Škoda, že to nakonec nedopadlo ještě líp, ale i tak jsem byl spokojen.

Jezero smrti (2008)

Opravdu působivý thriller při kterém tuhne krev v žilách a při kterém jsem zažívál pořádná muka! Trochu mě mrzelo, že jsem se na konci nedočkal pořádné pomsty, naopak ještě větší beznaděje, ale to je jen slabší detail tohoto vynikajicího thrilleru.

Jezero (1999)

Asi nejlepší film s krokodýlem a výborným humorem :)

Romeo a Julie (1996)

Pro mě opravdu příjemné překvapení. Vlastně na film jsem se díval pouze ze zvědavosti, kvůli písním Talk Show Host a Exit Music od Radiohead a vlastně na nic víc jsem ve filmu nečekal než na nějakou tu scénu kde ty krásné písně zazní. Nakonec jsem navíc dostal opravdu zajímavou podívanou. Rozhodně mi zasazení Romea a Julie do dnešní doby sedlo a opravdu ho doporučuju shlédnout!

Halloween (1978)

Výborné! Ještě předtím než jsem se vrhl na tuto původní verzi tak jsem viděl Zombieho remake. Jasně, že remake má spoustu lepších vychytávek a vylepšení ve scénáří, ale atmosférou mě původní Halloween doopravdy dostal! V půlce filmu jsem dokonce musel rozsvítit světlo :D Opravdu výborná klasika s neopakovatelou atmosférou, která započala všechny možné slasher filmy.

Mistr loutkář (1989)

Nebylo to špatné. Hlavně loutka, která vypouštěla pijavice byla opravdu cool, ale stejně tomu chyběla ta pravá atmosféra a občas jsem se opravdu nudil

Kids (1995)

Výborný film, který mě nedávno opravdu rosekal. Výborní herci včele s Chloë Sevigny a šokující příběh z dnešního světa, který vám nedá spát!

Děvčátko, které bydlí na konci ulice (1976)

Příběh je dobrý, hezky se na to kouká, malá Jodie je opravdu roztomilá a Martin Sheen jako pedofil taky slušně zaujal. Jen tomu opravdu něco scházelo. Asi lepší atmosféra a režizér z celkem dobrého námětu nevytřískal maximum. Film ted vysílají často na MGM, takže si určitě udělejte čas. Za zkouknutí to přecejen stojí.