Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Viděl jsem tři díly a ani jednou jsem se nezasmál. Buď mají herci jinou úroveň humoru nebo to prostě není vtipné. Od jedničky a projektu, kterému se upsal Trojen jsem čekal víc. Ani nevím proč tomu dávám jednu hvězdu. Asi za snahu a trapnost.

Zen for Film (1964) odpad!

Hukot. Tohle jsem musel vidět. Nevěřil jsem, že i bílé nic se dá považovat za film a umění. Takže když nesundám krytku z objektivu a budu tvrdit, že to schválně a že tím vyjadřuju černotu duše a světa, tak mi taky někdo dá pět hvězd? Bože to jsem dopadli.

Špinavý trik (2013)

Jako není to špatný film. Herecky velmi dobře obsazený a odehraný. nejvíce bych vyzdvihl Lawrence. To je ale asi tak vše. Střih mi přišel občas zmatečný, kamera divoká a režie vlažná. Podobných podvodů, fíglů a podrazů jsem viděl už hodně a tenhle rozhodně ničím nepřekvapil ani neobohatil již tak širokou škálu ve svém žánru. A proto se proboha ptám 10 nominací? Za co? Bože za co?

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Totální totalistický výplach ideologicky zpracovaných ideálů doby.

Vlk z Wall Street (2013)

Filmový rok nemohl začít lépe. Vlk je maximální zážitek, který člověka kopne pěkně vysoko. DiCaprio potvrzuje, že se z něho stal Pan herec a podle mě na něj dnes nikdo nemá. Zbylí herci mu fak velmi úspěšně asistují a dávají filmu ty správné "koule". Divoký život boháčů devadesátých let nemohl být vykreslen barvitěji, vtipněji a nadupaněji. Nečekal jsem, že tak brzo po Rivalech uvidim takto skvělý kousek. Bohužel se bojim, že vše, co letos půjde do oběhu bude jen horší. Laťka je příliš vysoko.

Do útoku (1987)

Sblížení otce a syna na pozadí šampionátu v páce. Celkem slabý námět. Ale jako pohodová oddechovka dobrý.

Turbo (2013)

Úplně obyčejný animák, který jede po klasické linii a ničím nepřekvapí.

Machete zabíjí (2013)

Scénárista tohohle dílka byl opilej, sfetovanej, zmlácenej kladivem a ještě v kómatu. Jinak si nedovedu vysvětlit kde se tahle přehnaná, nesmyslná slátanina vzala a co měla znamenat. Na druhou stranu musím pochválit originalitu a některé nápady. Prostě Machete byla taková s**** až místy překvapila. Proto budu milosrdný.

Světová válka Z (2013)

O mnoho lepší než trailer předpovídal. Místo klasické vyvražďovačky se zombíky jsem dostal kompaktní film monitorující první dny a týdny po katastrofě globálních rozměrů. Tenhle film netlačí dopředu ani herci, kamera nebo neobvyklé režisérské pojetí jako kompaktnost filmu podložená hutnou a nepříjemnou atmosférou.

V zajetí démonů (2013)

Na dnešní poměry nadprůměrný a atmosférický horor.