Náš vůdce (2008)

Tenhle film se mi opravdu líbil. Nápad naprosto delikátní, provedení mohlo být lepší, ale stačilo. Velmi emotivní, působivé, vcelku reálné a poukazuje na fakt, jak snadno se dá sklouznout jinam, než byl původní záměr, pro mě příjemný překvapení

Tobruk (2008)

Jako pocta československým vojákům výborný, asi je to i dost blízko pravdě, ale po filmařský stránce mě to teda dost zklamalo, Chybí akce, všechna, kdyby se vystříhala, tak se vejde tak do půlky traileru. Konec neuzavřenej, film končí z ničeho nic. Na český poměry je to vcelku slušný, ale v porovnání se světem.... I mín náročný filmy na finance se zvládaj v zahraničí líp. můj názor

O život (2007) odpad!

totální odpad, tohle je na kulku mezi oči

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Velmi slušné, ale zas ne dokonalé... Občas jsem ztrácel pojem o postavách, obraz války to vystihuje asi výborně... Amerika je tu zase hodně opěvovaná, občas jsem měl pocit, že se režisér tenhle masakr pokouší obhajovat, ukazuje hrdinství vojáků, ale nikdo z nás neviděl, jak to tam vypadalo ve skutečnosti

3:15 zemřeš (2005)

ještěže jsem se neodvážil na to jít do kina, stačilo mi sledovat to na notebooku, kde je hlasitost omezená, v kině bych se asi po... strachy, podle mě luxusní horor, alespon na první dojem

Česká spojka (2002)

Americký filmy s českym prostředím mám fakt rád a když k tomu přibude nějaká a akce a dobrej příběh, je z toho parádní celovečerní film.

Bathory (2008)

průšvih českého filmu, nudné, nezáživné, nezajímavé, nepoutající, uspávající, herci se taky moc nepředvedli, kompars taky nepůsobil zrovna kontrolovaně. Postav jak na orloji, zmatený popis. Akce skoro nulová, a pokud byla, tak byla nezáživná. Navíc historická hodnota filmu je stejná asi jako u Ordinace v Růžové zahradě... Pro mě největší zklamání roku!

Bobule (2008)

Ostrůvek naděje v moři sr.č.., ve kterých se momentálně český film nachází. Jeden z mála českých filmů, po Vratných lahvích, co stojí za to zkouknout. Určitě naprůměr

Útěk do divočiny (2007)

Emile Hirsch si svou roli střihl opravdu výborně, mínusem je podle mě délka filmu a jeho moc levicové zaměření (připomíná mi to styl života Beatníků, samozžejmě bez jejich bohémství, ale základ je podobný - boj proti Americkému snu), ale když tohle opomenu, tak je toto velmi podařené převyprávění příběhu, který se vyskytuje i v některých učebnicích angličtiny, opravdu dobré

Rudý baron (2008)

Nechápu, tohle nízký hodnocení... podle mě je to vcelku vydařený, bojový scény měly spád, občas jsem se teda ztrácel v postavách... Samozřejmě hodnotim film sám o sobě, ne historickou kvalitu