Výměna (2008)

působivé, Angelina taky jednou ukázalo svůj talent a ani k tomu nepotřebovala přiléhavé oblečky:-))) ale zkrátil bych to aspon o hodinu... protože zas tolik se tam nedělo, aby byly potřeba 3 hodiny!!!

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

biografické dílo o hrdinovy ve špatné době. Měl jsem možnost shlédnout. Opravdu neuvěřitelně emotivní a obzvláště v momentě, kdy byl sir Winton pozván do studia BBC a moderátorka prohlásila větu: ,,Jestli je tu ještě někdo, komu pan Winton zachránil život, at se postaví" a celé studio jako jeden muž vstalo... Při tomto momentu mi opravdu proběhl mráz po zádech... Samozřejmě všichni z nás podepsali petici, aby pan Winton dostal nobelovu cenu za mír:-))

Vyvolený (2000)

Hm, tohle ve mě zanechalo solidní dojem, celej film jsem byl v napětí, jak to všecko dopadne... Konec mě pak rozložil totálně

Román pro ženy (2004)

Po předchozích zkušenostech s filmy, které čerpaly od Michala Viewegha, jsem nečekal nic dobrého, řekl bych jsem čekal totál blbost. Možná právě proto jsem byl mile překvapen. Nenudil jsem se... Sem tam nějaká vtipná hláška, probírání životních témat a solidní výkony herců, hlavně Marka Vašuta.

Legenda o Zorrovi (2005)

příběhy o Zorrovy mám rád, plno akce, krásná Catherine, udatný Zorro... Tenhle film ale bude u mě vždycky v e stínu jedničky. Když se na to člověk pouze díval, vypadalo to pěkně, ale jakmile k tomu dostal zvuk, veškeré nadšení ho přešlo. Dialogy jsou pořád o tom samém, jen hrdinské a romantické kecy, ale nic smysluplného. Pak až moc náhod, kulka v kříži na hrudi kněze, 10 lumpů se na 5 metrů netrefí do Zorra, desetiletej kluk, co pomalu zachrání svět a jak vlastě mohl Zorro vědět, že jeho syn nebyl ve vlaku, když ho tak famozně nechal vybuchmout? Opravdu slabota, ale už jen z principu musim dát aspon 3*

Lolita (1997)

Nádherné, šokující, emotivní - k tomu neni potřeba nic dodávat

Quantum of Solace (2008)

oproti casinu royale je to teda slabší, akce byla slušná, ale ten příběh je někde na urovni akčnáku se Stevenem Seagalem

Bezstarostný sex (2007)

Vcelku vydařená sonda do průblémů tohoto typu... jen občas ty nudné pasáže kazily celkový dojem

Max Payne (2008)

Hru jsem nehrál, příběh v ní prej je pěknej, ale tady byl příběh na úrovni Disaster Movie, sem tam slušná akce, ale nic světabornýho

Suprhrdina (2008)

jedna z lepších parodií, úsměvný, málo trapný, už byly daleko horší filmy