Zběsilá jízda (2004) odpad!

Pro člověka, který se nezajímá o auta a nemá v lásce německé filmy je tento film utrpením. Trapné dialogy (a navíc ty pokusy o hlášky !!!) a "rychlá"( díky zrychleným záběrům:-) auta ........ Kdo nebrzdí, jede rychleji !

Elizabethtown (2005)

Až na nudnější druhou polovinu jde rozhodně o příjemný film s pár orginálními nápady( video s explozí domu a mapa s hudbou a popisky). Orlando Bloom je pravda, trochu nevýrazný, ale není nesnesitelný. Jeho výkon kompenzuje, v menší roli jeho matky, Susan Sarandon.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Klasika mého dětsví... jediný film,který jsem viděl víc než 10 krát (vlastně víc než 20krát:-)

Backstreet Boyz (1998) (TV film)

Krátký "dokument" o šestém členu Backstreet boys, Benu stillerovi. Absolvoval,jako správný člen skupiny, liposukci a v nemocnici se seznámil s Paulem a založily kapelu Backstreet Boyz - "z because we are closer to street.... zzzz ....we don't care about spelling". Má velice orginální taneční kreace a na konci filmu uvidíte i jejich videoklip ( jsou smaozřejmě do půl těla a svá těla si hladí) http://www.youtube.com/watch?v=nzpWcEjOMUQ&search=backstreet%20boyz

Match Point - Hra osudu (2005)

Match Point je film lámající se na dvě odlišné, ale rovnocenné poloviny. První je klasická práce Woodyho Allena a druhá je solidním dramatem (a parafrází Zločinu a trestu) s překvapivým vyvrcholením. Dialogy- jak je dobrým zvykem - hýří vtipem. Obsazení skvělé, zejména božská Scarlett Johansson se svými smyslnými rty. ____ Jak bývá dobrým zvykem tak nás nenechavý distributor neušetřil svého podtitulu - Hra osudu (asi ,aby to znělo víc "osudově" :-)

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Pár opravdu vtipných situacích ( kupování těhotenského testu v Alpách) film docela zachraňují, i když to působí jako vystřižené z nějakého sitcomu. Hlavní hrdinka balancuje se sympatiemi diváků na kraji únosnosti. Chvílemi jsem si říkal, že by se na ni Mark Darcy měl už konečně vybodnout. A vykrádání motivů z prvního dílu ( např. detailní záběr na Bridgetin zadek) také moc bodů nepřidá. Třetí hvězdičku tedy zachraňuje rozhovor Bridget Jonesové a Colina Firtha o skákání do rybníku, předstírané erekci a jeho bradavkách a jako vždy stejný (ale vynikající) Hugh Grant.

Vybíjená (2004)

Naprosto trefné využití cameo rolí od Hasselhoffa jako německého trenéra, přes Lance Armstronga který hrdinovi "ukáže správnou cestu" až k správňákovi Chucku Norrisovi. Navíc egocentrický Ben Stiller , jenž onanuje pizzou !