Učebnice smrti (2008) (TV film) odpad!

Zkrátka hrůza. Prosím, neztrácejte čas tím, že byste se na tenhle film dívali. Ještě dlouho byste takové chyby litovali, stejně jako já.

Star Trek (1966) (seriál)

Jste hloupí, když tu píšete fráze typu "zub času ohlodal", nebo že se jedná o už starý přežitek, který je dnes směšný. Původní Star Trek má své kouzlo, své osobnosti a své charaktery, které jsou jedinečné a nenahraditelné. Co na to, že dnes jsou stokrát lepší triky. Srovnejte si měřítka. Dnešní generace už tohle nedokáže ocenit, protože to není moderní, co je staré, je špatné, nové je lepší. Hodnocení na iMDB, se velmi liší od toho na ČSFD - tam má totiž seriál 8.4, tj. 84%! Zkuste ocenit opravdový kultovní poklad sci-fi žánru. Něco takového už nikdo znovu nenatočí. Jedná se o klasiku, navíc plnou zajímavých myšlenek, úvah a vzkazů divákům k zamyšlení. Seriál, u kterého nechybí nápad, vtip, zápletka, seriál, který vás ani na chvíli nenechá nudit a k tomu pan Spock, kapitán Kirk, doktor McCoy a další, které si nejde nezamilovat.

Strážce spravedlnosti (2010) (seriál)

A já říkám, proč ne? Seagal konečně našel důstojnou roli v seriálové kriminálce, která se celkem dost jasně liší od dnešních CSI, kde vyšetřují na místě činu modelky na podpatcích a obvykle najdou minimálně tři druhy spermatu a rekonstruují divoké orgie před vraždou. Pokud čekáte něco takového, jste špatně. Pokud čekáte poctivou kanadskou práci, kde se nemusíte stydět za to, že je Steven v hlavní roli, tak jste správně. Myslím, že mnozí hodnotící dávají tomuto seriálu nízké hodnocení nebo odpad už jen z principu, protože v tom hraje Seagal. To je ale chyba, Strážce spravedlnosti je překvapivě dobrý a ač klasický, tak i nápaditý. Jediným důvodem, proč nedávám plné hodnocení, jsou dle mého názoru ne úplně dobře zvládnuté akční scény - mám na mysli především rvačky. Roztřesená kamera a zvláštní střih způsobují lehkou dezorientaci. Jinak ale prozatím mohu jen doporučit a těšit se na odvysílání, respektive natočení dalších dílů.

První krok (2009) (seriál)

Cokoli, z čeho by člověk mohl mít dobrý dojem, sráží na kolena naprosto příšerné konverzační scény, promiňte, "konverzační". Jejich tupost a nereálnost bolí a tluče do očí, uší a snad i dalších smyslových orgánů lidského těla. Musel je psát buď zaostalý člověk a nebo někdo, kdo absolutně nemá tušení, jaká je realita.

Ezel (2009) (seriál)

Hodnocení na iMDB 8.6/10. Asi vědí proč, docela by mě zajímalo, kolik z vás, kteří jste dali odpad, ten seriál opravdu vidělo. Zahoďte předsudky, které jste díky Šeherezádě získali a dejte tomuto seriálu šanci, věřím, že nebudete litovat!

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

Postupem času jsem na její rádoby investigativní novinařinu a "nakopytech" roznášející otázky přestal mít žaludek. Zjevný scénář a účel pořadu podtrhuje celkovou ubohost a snahu vydělat na senzaci.

Rošťák Beaumarchais (1996)

‎"Příroda přikázala ženě: buď krásnou, můžeš-li, chytrou, chceš-li, moudrou a uvážlivou však musíš být neustále." Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais Skvělý film!

Já-tě-vidím.com (2006)

Opravdu čistý nenáročný průměr ve všech ohledech. Tři hvězdy, jako vyšité.

Tekken (2010)

Tekken je plný spousty chyb, nelogičností, naivity, jednoduchosti a dalších nešvarů filmových zpracování her. Nicméně pokud od filmu očekáváte to, co já a to parádně zpracované zápasy a líbivé efekty, i kameru, vybrali jste správně.