Terminator Salvation (2009)

Crrrr! „Prosím?“ „To je McG?“ „U aparátu.“ „Chci, od Vás film, kde bude smršť skvělých efektů, jedna uvěřitelně zahraná postava (Marcus) a ostatní šeď průměru, včetně děje, ono se to nějak překryje efekty. Ostatně s tím máte zkušenosti, tohle už jste točil.“ (Charlieho andílci, teda, až na ty efekty, pozn. autora) „To beru, ale co vlastně budu točit?“ „Terminator Salvation.“

Maximální turbulence (1999) odpad!

Dlouho jsem nevěděl, jak se tenhle film jmenuje. Přišel jsem na to teď víceméně náhodou. Pro mě je to totiž jeden z nejpříšernějších filmů, co jsem kdy viděl. Jako nechtěná komedie je to docela dobré, ovšem jako vážně míněný film je to naprostá a armageddonická katastrofa totálně demortalizujícího charakteru. Dneska dokáže s Boeingem 737 přistát asi úplně každý. Před chvílí jsem si poslal do ČSA mail s životopisem a očekávám, že mi přijde pozitivní odpověď. Vždyť teď už vím, jak vypnout autopilota: baseballovou pálkou! :-)

Mutant X (2001) (seriál)

Přišel jsem, viděl jsem, vypnul jsem.

Vinnetou (1963)

Tam v horááách nad stržííí... Co já se toho jako kluk jenom načetl. A jak mne mrzelo, že jsem pouhá bledá tvář. A chtěl jsem se znovu narodit jako indián. Velmi působivé zpracování legendárního příběhu. Howgh.

Manituova bota (2001)

Tak to byla naprostá bomba, ale chápu, že se to někomu líbit nemusí. Jak moc němčinu někdy nemusím, tak tomuhle filmu sedla dokonale. Tady se Němci vytáhli. Český dabing taky ucházející.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Dávám jednu hvězdičku, protože doufám, že to Chucka rozpláče a všichni přece víme, co jeho slzy dokážou...

Andělé a démoni (2009)

Jak už to tak bývá, knižní předloha byla lepší, ale co oceňuji, že se scénáristé od ní dokázali odpoutat a nedrželi se jí jako klíště, což filmu celkem prospělo. Nebyla to vyloženě špatná podívaná, ale ke konci jsem měl docela chuť se mrknout na hodinky, jak dlouho ještě?

Atomový vlak (1999) (TV film)

Ale jako komedie docela dobrý. Hlavně ty proslovy prezidenta USA... Mí drazí Američané, Bůh nám v této těžké chvíli pomáhej... :-D