Případ Pelikán (1993)

V porovnání s knižní předlohou nic moc. Knížka je holt vždycky lepší.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Horatio je guilty pleasure, protože detektiv, který jede zachránit člověka do domu, jež je určen každým okamihem k demolici, nikdy nemine cíl a ještě k tomu stihne pohřeb takřka každé oběti zločinu, je bůh. A taky snad nikdy nespí. "To, co jsme mysleli, že je krev, je ve skutečnosti Trihydrosulfid amoničito draselno plutoničitý, Horatio, jinak též zvaný..." "Jahodový džem. Tím se nám okruh pachatelů podstatně zužuje. Děkuji, pane Wolfe."

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Ne, nejde to. Chtěl jsem tomu sice dát alespoň jednu hvězdičku s tím, že si dám na čas a nějaký argument si najdu, ale asi po půlroce bádání jsem to vzdal a posílám to na skládku komunálního odpad!u.

Nukleární cíl (2005)

Zřejmě nejsložitější životní role Snipse, co se obsáhlosti dialogů týče. :-D

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Velmi vtipný seriál, který ale, což je mu na škodu, stojí a padá s eskapádami Barneyho Stinsona (i když v Barneyho případě spíš stojí, a to doslova). Teda jsem postupem času začal nesnášet, stejně tak jako v poslední době Lily (5. série). Marshall je prostě Marshall a kočka Robin? Někdy mám pocit, že když se málo trefuje do toho, že je Robin z Kanady, tak se tam trochu ztrácí (myslím jako seriálová postava). Ale každopádně to stojí za sledování. Suit up!

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Co na to chcete říct? Pořad na páteční noc, kdy jste na bečce a chcete se od srdce zasmát. Jediný klad to má, že DOREMIfasollasido "vystřelilo Matěje Rupperta ke hvězdným výšinám" (berte s hóóóóóódně velkou rezervou). :-D

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Moc jsem se těšil, protože postava Logana je mi velmi sympatická. Zklamán vyloženě nejsem, byla to dobrá podívaná. Jen mě trochu mrzí, že film je situován pro zraky mladých díváků (až příliš mladých, řekl bych). Buď totiž adamantium je slitina tak speciální, že se na ní nezachytí krev nebo Kuekuacu píchá jenom do těch, co jí v těle nemají (nechci, aby to vyznělo, že jsem úchylák na krev, jen mi to přišlo lehce nelogické). Příjemně mě překvapil herecký výkon Schreibera. Když jsem v kině viděl ženy omdlévat při záběrech na neoděného Jackmana, přemýšlel jsem, že si seženu číslo na jeho osobního trenéra...

Wrestler (2008)

Příběh o tom, že vaše životní touha je zároveň vaším hnacím motorem. Ať už tenhle chlápek ve filmu vyvádí různou neplechu, přesto jsem si celou dobu přál ještě jeden Ram Jam!

Spirit (2008)

Co na to říct? Nuda. Krásná stylizace, krásné ženy, ale to je asi tak všechno. Příběh nějak nedrží pohromadě a celkem nudí. Škoda, vypadalo to slibně.