Pro ptáčky (2000)

Příjemné překvapení, ale opravdu. Smál jsem se od začátku do konce.

Plechový panáček (1988)

Na svou dobu vynikající snímek, který v dnešní době ztrácí dech. Ale to dítě bylo škaredý, co?

Štvanec IRA (2008)

Skvělý film, kvůli kterému jsem obětoval notný kus nočního spánku. Od první do poslední minuty jsem dýchal smog z Belfastu. Jediné, co mě iritovalo, byl Martyho knírek. :-)

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jedna hvězdička je za Pavla Lišku, jinak bych to bez milosti poslal do horoucích pekel.

Osobní strážce (1992)

Kdysi pro mě byl v tomhle filmu Costner bombarďák. SPOILER Dělat drsňáka, roztát, sbalit slavnou zpěvačku, nechat se pro ni postřelit a ještě se na konci jen tak ležérně ukázat na letišti jakože ahoj, jak to jde, měj se. To jsme ještě bývali mladí. :-) Énd ááááííáááá vil olvejs lááááv júúúúúú.

The Doors (1991)

Nemám slov, což se mi moc často nestává. Skvělý výkon nejenom, ale především hlavně Vala Kilmera, který předvedl dokonalé splynutí se svou postavou. Stoneova mistrovská práce. Občas jsem měl sto chutí Morrisonovi nafackovat za to, co dělá, ale byl jsem natolik fascinován tím, co vidím, že bych ani tu ruku nezvedl. Pro mě jasných 5*, dokonce i přes tu délku filmu. Přestože se mi to líbilo, v příštích několika letech pravděpodobně nebudu mít dost sil se na to podívat znovu.

Kopačky (2008)

Tuctový námět romantické komedie zabalený do neuvěřitelně vypointovaných hlášek a dialogů. Takhle jsem se dlooouho u filmu nenasmál a upřímně říkám, že jsem to vůbec nečekal. Na maximální hodnocení to vytáhl Drákula a nádherná Mila Kunis. :-)