Rocky IV (1985)

Je to jako NHL allstar zápas Západ vs Východ. Se vším co ktomu patří. Sly ve vrcholné formě a Lundgren v jednom z mála filmů , kde mi nevadí.

Rocky Balboa (2006)

Rocky stále žije a stále umí za zvuků Eye Of The Tiger! Stallone resuscitoval své dva hlavní hrdiny filmové kariéry a dopadlo to na 1! Díky Slyi a díky Rocky!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akční film 21.století a důkaz , že ikona John Rambo by mohl vyřešit všechny konflikty světa. Nic více nelze dodat! To se musí vidět!

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Typická romantická komedie, která nebýt krásné Kate Hudson a několika vtipnými momenty zapadne. Moc mě romantické komedie nebaví, ale tady těch 116 minut se dá.

Sahara (2005)

Sahara je ten typ filmu co se krásně hodí na sobotní večer. Přiberte chipsy,pivo a vypněte mozek. Budete se bavit, ale po konci filmu si budete připadat jako prázdný pytlík chipsů.

Běžící muž (1987)

Krásné a brutální béčko s Arnoldem v laufu. Můj nejoblíbenější zabiják byl Dynamo!

Asterix a Olympijské hry (2008)

Nuda , Nuda , Nuda ....... Kolikrát to mám napsat , aby se to dalo pochopit. O scénari radši nemluvíme , tady žádný není. Jedná se totiž o slepenec scének tak špatně spojených a chaoticky nastrihanych , ze se clovek spise drzi za hlavu a rika si , co u TUTATISE jeste prijde. Clavier vedel proc do toho nejít, dyt je to jeste horsi nez Asterix a Cleopatra. Delon snad hraje se sebezaprenim nebo vazne nevím proc má porad jeden a ten samy vyraz jak kdyby dostal o dve velikosti male slipy. Tri zabavné sceny nezachrani film (citace SW, Schumacher, veta Bruta : "Stejně tě jednou zabiju"). Holt deti to tocily a deti na to mají koukat. Kde je ona poetika starých animovaných Asterixu? Uz vazne zatrhnete vsem tocit Asterixe , vazne bych pak musel uz pouzit kouzelny lektvar a nakopat je!!!!

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Kouzelné,morbidní,smutné ale i zpěvné. Zasloužená oscarová nominace pro Johhnyho Deppa. Tady to , ale chtělo více nominací. Závěr je neskonale luxusně stylizovaný. Time, Johnny a Heleno děkuji.