• Krátkometrážní

Projekt X (2012)

Po prvních docela nudných 25 minutách se to dobře rozjelo a až do konce to udržovalo slušné tempo. Filmově se nedá nic hodnotit, ale jako zábava to byla dobrá. Nejlepší byly ty sestřihy a k tomu celkem pěkné songy.

Odnikud někam (2010)

Půl hodiny mě trvalo než jsem přišel na chuť tomuto snímku a po dlouhý době žádná deprese, ale krásně a dojemně natočený film. Výborný Dorff se doplňuje s možná ještě lepší Fanning pod taktovkou jemné režie Sofie Coppolové. Hezčí scénu jako tady na zimním stadionu jsem dlouho neviděl.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Jak už tu několikrát zaznělo i pro mě to je nejlepší romantická komedie co jsem kdy viděl. Vynikající ve všech směrech, hlavně soundtrack je boží. Hlavní změna oproti jiným podobným filmům je v charakteru hlavní hrdinky, který je určitě neobvyklý, lehce agresivní a celkově neokoukatelný. Bavil jsem se po celou dobu. Před Ji-hyeon Jeon klobouk dolů. Nejlepší film o lásce, který znám. Výborný komentář - uživatel Xeelee.

Phenomena (1985)

Moje druhá zkušenost s italským subžánrem giallo hororů a dopadla opět nadprůměrně. Filmu určitě prospělo méně krvavých scén, lepší atmosféra a samozřejmě Jennifer Connely, která už v 15 letech ukázala svůj potenciál.

Bereavement (2010)

Špatný příběh, kupa nelogičností a nesympatické, špatně jednající postavy a k tomu 103 minut. Velké zklamání.

Most do země Terabithia (2007)

Krásný, ne příliš pohádkový příběh s docela depresivním koncem. Oba dětští herci podávají velmi dobrý výkon, zvláště AnnaSophia Robb, která celý film táhne.

Zloději paměti (2004)

Na toto jsem se díval hlavně kvůli mé oblíbenkyni Julianne Moore. Film má určitě nadprůměrný námět a velmi dobrou atmosféru. Ke konci už ale ztrácí tempo a pointa se mi také nelíbila.