Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

oproti jednotke a dvojke - menej zaujimave menj vtipne viac predpokladatelne a nebola tam ani Rachel :( proste nuda

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

jednoducho neviem za co by som tam splechol co i len jednu hviezdu.podpriemerne herecke vykony, nudny pribeh a hrozostrasne efekty.

Johnny Mnemonic (1995)

ta druha za to ze Reevesa mam celkom rad.ale inak dost strateny vecer.Som si to pozical po nejakej dobe opat a pacilo sa mi to este menej ako ked som to videl prvy krat.uz tu chybu neurobim.

Dragon Ball GT (1996) (seriál)

tak toto uz nie! dragonball a dragonball z u mna uplne topkove anime a aj celkovo v serialoch sa u mna splhaju hore ale gt uz je proste robene na silu a nebavi tak ako predchadzajuce sagy.

Hříšný tanec (1987)

tak z romantickych filmov, pre mna ako ich nie-velkeho fanusika, nieco co sa da pozret do konca.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

prve diely som este sledoval rad ale mozno aj preto ze som mal tak dvanast rokov, cim dalej tym sa to vsak viac kazilo a serial sa stal velmi trapnym a otravnym.proste strata casu.

Lassie (1997) (seriál)

jeden kusok za pekneho psa

Columbo (1971) (seriál)

v akejkoľvek inej úlohe vidím Petra Falka vždy si spomeniem len na Columba pre mňa je to v podstate jedna a ta istá osoba -- vynikajúci výkon a aj slušné scenáre k jednotlivým dielom.

Ajťáci (2006) (seriál)

uplne skvely sitcom. a pre mna ako studenta informatiky v podstate aj vyhliadka do zivota:D:D dufam ze pribudnu dalsie serie.

Star Wars: Klonové války (2008)

ja milujem celu sagu takze som to hltal dejovo a ani nie celkom dokonale animacie mi nevadili takze az na niekolko detailov (kedze to ma byt zasadene do sagy medzi 2 a 3 diel a priamo s nou suvisiet tak nesedelo par veci napr ze anakin mal byt master a dostat padawana kedze v pomste sithov ho aj po prijati do rady za majstra nevymenovali a je toho viac ale to je skor riesitelne na fore o filme nie tu) takze 8/10