• Pohádka

Interview (2014)

Když přežijete první třetinu, tak to asi dokoukáte. A když necháte mozek v šatně, pobavíte se. Občas dobré hlášky, ale zbytečně moc fekál humoru a vulgarit, jako by to bez nich už nešlo.

Sedmý syn (2014)

Fantasy oddychovka na téma Zaklínače, Van Helsinga a Jeníčka s Mařenkou lovící čarodějnice. Ale proč ne? Ben Barnes nenadchne, ale Jeff Bridges je výborný a J. Moore spolu s A. Vikander také nezklamou a oko rádo na nich spočine. Škoda nemastného, neslaného závěru. Pokud máte rádi akční fantasy, nepříliš originální záplatku filmu už odpustíte.

Poslední smích (1995)

Dobrý závěr, jinak natahovaná úchylnost, i když založená na zajímavém základě. Škoda, že témata a diskuse u večeře nebyla hlubší, rozvitější a méně americká.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Pro mne nejlepší hudební studiovka 80. let! Holt viděno ve správném věku ;)

Kancl (2014) (seriál)

Milana Šteindlera můžu, ale tohle? Nepostižen originálem se mi to zdá zatím hodně slabé. Vím, že je to schválně, ale tu roztřesenou kameru si strčte.. zafixujte.

Jménem krále (2009)

Nebuďte tak přísní, je to pěkně obsazená středověká detektivka z pera grafomana Vondrušky. Moc podobných filmů u nás nemáme. Škoda, že královský prokurátor vypadá jako vandrák a nepohráli si trochu se závěrečným soubojem. 70 %

Interstellar (2014)

Nejlepší je se nedívat na trailery, nečíst komentáře a jít se bez jakéhokoliv očekávání podívat na film do IMAXu, stojí to za to! ;-)

Hardball (2001)

Fanoušci baseballu si přidají 1-2 hvězdy dle míry fanouškovství.