Yesterday (2019)

Vo všetkom úplne priemerný film plný súčasných komformných klišé.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Videl som časť prvého dielu...hnus. Ak pán Soukup disponuje takými manažérskymi kvalitami, ako je dobrý herec, tak to s jeho firmami ružové asi nebude. Prvé čo ma napadlo, že je to one man show človeka, ktorý túži po ozajstnom premiérskom poste a vidí sa v úspechu Reagana a Zelenského, z ktorých sa stali hlavy svojich štátov. Dovolím si takmer s istotou tvrdiť, že on túto success story nezopakuje.

Země policajtů (1997)

Solídny rozbeh však pokazila druhá polovica filmu. Taká nemastná neslaná. Bolo vidno, že SLY sa uz v nej trápi, nie je to predsalen charakterový herec.

Mrtví neumírají (2019)

Ach Jim Jim...naozaj nestačí vložiť politicko-ekologický podtext do záveru filmu, aby tento za niečo stál. Veľmi prosím, už sa nikdy nepokúšaj o Zombie komédiu.

Avengers: Endgame (2019)

Predstavme si, že sa juhoamerický konglomerát rozhodol natočiť megafilm, v ktorom by kombinoval to najlepšie z dosiaľ natočených telenoviel (Dallas, Esmeralda, Rosalinda, Oňur Turkey Telestory, - či ako sa to volá). V zásade si myslím, že takýto snímok by určite dosiahol kvalít Avengers: Endgame. V konečnom dôsledku až na 3-4 výnimky Avengers dosahovali úroveň telenoviel. A ich finálna kombinácia skoro ani to...

Osudová ztráta (2014)

Veľmi silný príbeh. Len ten scenár + réžia bola skôr taká televízna. Inak Minnie Driver parádny výkon. Bohužiaľ kvôli tomu televíznemu klišé viac dať nemôžem. Pretože polovica hercov bola dotiahnutá hádam z telenoviel (česť výnimkám - Minnie, doktorka, matka hlavnej predstaviteľky a jej svokor.).

16 bloků (2006)

Donner potvrdil, že filmy točiť vie aj v pokročilom veku. Darmo schopný režisér sa pozná.

1944: Přinuceni k boji (2015)

Veľmi silný príbeh, ktorý snáď nikoho nenechá chladným. Povinne by ho mali premietať v školách. Aby nám tu nerástli kadejakí nacionalisti, šovinisti a iná háveď. Pretože svet nie je čierno biely a nikdy nebude.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Nie sú to Priatelia ani BBT. Je tu úplne iný druh humoru, ale jedná sa naozaj o zaujímavý seriál. I keď sa nevyhne hluchým častiam. Drží si nadpriemernú kvalitu celých 5 sérií. Vrelo odporúčam.

Líbánky (2003)

Vrchol trápnosti. Kutcher hrať nevie a nikdy hrať ani nevedel. Príbeh strašný.