Absolon (2003)

Nebylo to zas az tak zle... 50% za me. Jinak zapletka by mohla byt zcela realna v dobe coronaviru. Zacnou do lidi rvat vakciny..a jeste budeme cubrnet.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Ja se fakt bavila! Vtipna fantazy komedie pro víkendové dopoledne! Pekne vizualy!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Ceho je moc..toho je příliš! A dobré věci by měly v nejlepším přestat. Stalo se z toho sociální psychologické klišé. A i to by se dalo vydržet... Kdyby toho nebylo 99%. Zombici, máte smůlu! Zbylo na vás to 1%! 😁

Hellraiser (1987)

Jeden z nejodpornejsich hororu, ktere jsem videla, a ktery uz nikdy videt nechci.

Půlnoční vlak (2008)

Fuj...to byl hnusnej masakr.. podruhe to uz fakt nwmusim videt..

Ptákovina (2009) (divadelní záznam)

A kruciš, kruciš... Kundera není moje krevní skupina.. a z donucení jsem to zhlédla. A tolik podobností, jsem již dlouho neviděla. To nebyla komedie, nýbrž tragédie... Hezký komentář - HonzaBez. Toto je dílko, co jednou vidět... a dost.

Dobrodruzi z velkoměsta (1991)

Ja ve strednim veku jsem..ale moc mi to nesedlo.. takove dost teatralni. Ano, nejaka ta radoby myslenka tam byla.. ale dost jsrm se nudila. U Crystala je videt, ze zacinal na podiu jako komik a furt to tam je..a asi by se mi nelibil. Neni to muj styl. Trosku se to rozjede v zaveru..to ocenuji.

Tchán (1979)

Dobre se na to kouka, dobri herci...a jedna hvezda navic za hnojarnu v Suchdole.. nostalgie kachlickovych chodeb..ktere duverne znam..😀.

Jonatana a čarodějnice (1986)

Ja premyslela, pro koho byl film urcen. Jestli pro deti.. ro by 100% nevydrzely, nebo pro dospele?? Tak v tom pripade bylo fajn, ze jsem to shledla ze zaznamu a mohla jsem to pretocit! Takovou melodramatickou utahaninu uz jsem dlouho neviděla. Holcicka hrala super.. to jo..pokud tedy byli co... no a jednu hvezdu za nostalgii.. meli uplne stejny vánoční stromek; jako kdysi my... nee nadarmo jsme byli 300 let pod "nadvladou" Rakouska-Uherska! 😀