Dům ztracených duší (1967)

tenhle film jsem nikdy neviděla, ale konečně po dlouhé době něco slušného ke koukání! Vracíme se holt v čase. I bez efektů je na co koukat.

Agent v sukni (2000)

Čekala jse taškařici a byla to taškařice. Dala bych tři hvězdy, ale Lawrencova mimika mě přiváděla k záchvatům smíchu:o))) dávám čtyři.

Rebelka (2012)

Pro Tuxeda - Meridiny dialogy jsou asi tak "ploché"(jak píšete), přesně jako ty, které si se mnou vyměňuje má 16 letá pubertální dcera. Sedí, jako pr..l na hrnec, zřejmě pubertální dceru nemáte a nikdy jste neměl:o). Postavy byly naprosto sofistikovaně zasazeny do své doby. Tenhle film je ve své třídě naprosto geniálním a skvělá hudba to dle mého dotáhla na pátou hvězdičku. Smekám.

Čistá práce (2008)

Zas jeden akčňák, u kterého jsem se nenudila od začátku do konce. Vtipný, dobrý scénář. A vůbec mi zprvu nedošlo, že pornoproducent byl "Hercul Poirot" :o))) Statham opět předvedl supermana v závěrečné scéně, navíc je to fakt pěknej chlap! Tři a půl hvězdy za film, půlka za něj! :o)

Oni přicházejí (2002)

tenhle film měl slušnou kameru a chvílemi i atmosféru, ale spoustu zbytečných scén, jako například vyzvracení se v podzemce. Hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická, nemám tyhle "blbý blondýny", které dělají chvílemi nelogické věci, ráda. Myslím, že jsem měla silné nutkání skočit do hororu a blondýnu sama zabít místo toho děsu:o)

Maska (1985)

Cher hraje skvěle, navíc jí to dost slušelo. Krásný film. Až moc idylický chvílemi. Někdy bych řekla, že život je drsnější...ale stojí za to.

Sinister (2012)

je to čím dál větší bída...atmosféra dobrá, ale utahané a předvídatelné až ouvej. Pořád dokola. Nechápu to hodnocení. Copak se už nenajde nikdo, kdo by napsal fakt nový a dobrý scénář???

Rošáda (1991) (TV film)

Některé "špionážní" sekvence na mě působily až směšně...a na výkonu Yorka je znát, že je hodně i divadelní herec....chvílemi o divadlo skutečně šlo. Ale to neznamená, že to filmu ubíralo na kvalitě. Trochu jsem se chvílemi ztrácela ve scénáři...ale přesto jsem vydržela až do konce. Zajímavé zpracování.....

Maturita duchů (2012)

nečekala jsem zázrak, ale tohle mě dostalo...nejlepší teenagerský film za mých posledních 35 let:o)))) Vybraně a inteligentně vtipný humor, výborný scénář, žádné trapnosti obvyklé amerických filmů tohoto druhu. Bavila jsem se po dlouhé době...a když k tomu přidám dva krásné mrtvé krasavce...teenky si přijdou vážně na své! :o))))

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

nejzajímavější část - závěrečné titulky. Děj monotónní, vleklo se to, až jsem v polovině trochu usnula. Vzbudila mě až trapná předzávěrečná simulace....ach, kde ty první Holmesovy sněhy jsou!