Hanebný pancharti (2009)

Nuda, neuvěřitelná nuda, tarantino mě sklamal a tenhle film měl sakra větší potenciál. Velké plus jsou herecké výkony ale jako celek to ve mně nezanechalo žádný pocit, a to je asi horží než kdyby mně pořádně nasral. Pár světlých okamžiků ale přijde mi to jako spletenec mnoha režisérových přání, které nedrží moc kompaktně. Tarantina mám rád a jen kvůli tomu dávám 3 hvězdičky.

Breakout (2007)

Ha ha ha. Chtěl jsem vymletost, co bude mít drajf abych se nenudil, na nedělní odpoledne a přesně to splnilo moje očekávání. Film je to dobrej, ti co tady nadávají nadávají spíš na to co se z HH stalo, ale za to tenhle film nemůže. Zobrazený charaktery jsou uvěřitelný, vývoj to má a ten koktejl naivity, prvoplánovosti, občasné brutality a občasné směšnosti rozhodně nenudí.

Zákon ulice (2007)

nedám odpad jen z nostalgie k tomu co dělal SS dřív a jak tam cáká krev

Nordost (2009) (divadelní záznam)

Fascinující a velice sugestivní pohledy na osud žen v nepokoji zmítaném světě. Někdy dialogy přecházejí až do klišé, ale ve vypjatosti situace se to dá pochopit. Vskutku ojedinělý zážitek, o hereckých kvalitách účinkujících a střihu nemluvě.

Zkažená mládež (2007)

Atmosféra strhující, ke konci člověk čeká každou fteřinou, kdy děj vygraduje.

Trip (1967)

Jako daleko lepší zachycení acidové atmosféry a haluinací celkem, považuju strach a hnus v Las Vegas a scénu na hřbitově v Bezstarostné jízdě. Tady se to klukům prostě moc nepovedlo. Ten psychedelický nadhled a rozpustilá radost na hraně žiletky, to mi tu prostě chybí. Hodnocení za snahu a že mám zůčastněné rád.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Velmi svižný černý humor s příměsí romantiky, Nenudil jsem se ani vteřinu.

Chameleon (1996) (seriál)

Z nostalgie 4 - dneska bych u něj asi nevydržel ale ve své době byl přijemný.

Devítky (2007)

Nevěřil bych že to napíšu, ale neuvěřitelný přesah. Inkaranece a pohlcení tvůrce do hry. Neuvěřitelný pohled. Už scéna s převráceným autem V poslední třetině filmu má člověk takové flashbacky, že si po letech, připadá zase jak na LSD. Bravo