Úplně mimo (2006) odpad!

Máte pravdu, na tohle opravdu nešlo koukat!Absolutně o ničem scénář, absolutně o ničem herci, absolutně o ničem film.Zlákal mě obal, ale teď už vím, že to byla škoda pětadvaceti korun :-)

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Docela dobrý pořad o tom, jak se má člověk oddlužnit..Myslím si, že rady zkušených finančních poradců, jsou cenné a mnohdy důležité a přesné..Pak už je to jenom na člověku.

Bruno (2009)

Nejlepší hláška ve filmu: Majku, myslím si, že je tady teplouš, budu spát dneska s tebou... To teda nebudeš! :-)A mnoho dalších megascének..Krutost v tomto roce mezi filmy. Jinak film jako takový, byl pro mě nadpozemský zážitek - o mnoho lepší než-li Borat..Začínám mít Cohena čím dál víc raději..Jen tak dál a svět se bude smát naprosto otevřeně.

Potomci lidí (2006)

Supr věc, při které běhal mráz po zádech..Dle mého názoru i docela dobrý námět na hru.

Proroctví (2009)

Film to byl vcelku záživný, ale jestli si takhle někdo představuje konec světa? Tak to teda nevim! I když možné je všechno...Ten konec, to už fakt byla hodně velká fantazie, ale jsem spokojenej.

Fany (1995)

Tak tohle bylo krutý :-) Snad jedna z životních rolí Jiřiny Bohdalové. Na film se mi koukalo velice dobře a vždycky si ho rád pustím znovu.

Houbičky (2007)

Nemohu dát víc než tři hvězdy, protože mi film nedal to, co by každý správný horor měl mít..Hlavní, co mi tam chybělo byly lekačky - já osobně jsem se lekl maximálně jednou a to ještě tak na půl :-) Jinak na příběhu by ještě nebylo nic, až tak zvláštního..Jasný, parta mladejch lidí jedou do lesa, tam se zhaldujou lysnama a pak jedna z nich vyvraždí všechny lidi tam..A právě to, že blonďatá Tarra vyvraždí všechny svoje známý, to mi přijde osobně jako otřepaná limonáda...Podobná situace vznikla i ve filmu Haute Tension, ale ten mě zaujal víc..:-)

Poslední premiéra (2008)

Co to proboha bylo? Jen za obal dávám **, jinak film jako takový - katastrofa.

Sedm (1995)

Jojo, tak tohle byl docela mazec..Hlavně konec, který přinesl absolutní zvrat! :)

Pařba ve Vegas (2009)

Dle mého nejlepší hláška z filmu: To jsem nevěděl, že během holokaustu rozdávali prsteny...:-) Jejda, to jsem sral. A bylo tam více vtipných scén a hlášek, ale tohle da best :-D.. Jinak velice svižná a humorná komedie s velice podařeným scénářem a dobrými herci..Moje rozhodnutí je jasné :-) 100%