Ghosts (1996)

Když tohle někdo dokáže, tak je fakt největší žiwel :-) Dík Majkle.

Spalovač mrtvol (1968)

Nevím, co na tom všichni vidíte, ale mě osobně to přišlo, jako strašná píčovina..Děj o ničem, hlavní postava a jeho rodina působila spíše jako z jiného světa a absolutně se všichni (obecně) nehli z místa.Ano, Rudolf Hrušínský zahrál svou roli fantasticky, ale trošku nezajímavě.NUDA! NUDA! a ještě jednou NUDA! :-)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Kurva, tak tomuhle říkám film! Jack Nicholson je prostě skvělý herec a já to budu říkat furt..Předvedl výnikající výkon jak v tomhle megafilmu, tak i ve filmu Osvícení..Báječný film, s ne zrovna dvakrát hezkým koncem. Ale i tak podívaná jaxvině.

Šance (1992) (pořad)

Už si to moc nepamatuju, ale myslím si, že to nebylo špatné.Vladyka a Dvořák tam občas zahlásili dobře :-)

Kufr (1992) (pořad)

Jejda, tohle je tu taky? Jako malej jsem to sledoval furt..Dobrá, zábavná show :-)

Na palmě! (2000) (pořad)

Co víc dodat..Prostě BOMBA :-)

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Nejlepší hláška z filmu: (Hermiona se dočetla o Kameni mudrců.) Ron Weasley: Nesmrtelnost? Hermiona Grangerová: Jako že nikdy neumřeš! Ron Weasley: Já vím, co to znamená! Celkový dojem z filmu byl takový, že je to perfektní fantasy, mistoriozní film, který skýtá řadu prvků, které na tu dobu byly perfektně propracované :-) Už se těším na další shlédnutí dílů.

Natočto! (1999) (pořad)

Na stejno se Show Me The Funny.

Rychlý prachy (1998) (pořad)

Moje oblíbená hláška jednoho mýho kamaráda: Petr Rychlý, prachy rychlý a Čok! :-D

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Můj nejoblíbenější soutěžní pořad v 90tých letech..Nedávno jsem koukal na jeden díl na youtube.com a smál jsem se tomu jak potrhlej :-) Košanda mi přišla hodně trapná, hlavně ten týpek, co dělal rozhodčího - ten byl jetej. :-), ale jinak pořad nepostrádal nic, co by měla mít každá soutěž - hodně disciplín, aby se děcka bavila.