Bludiště (1997) (pořad)

Docela zábavná soutěž pro děcka, na které by se mělo ještě více zapracovat.Jinak dobrý.

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad)

Bomba! Slavíkové to jako dominantní ženě dost slušelo :-) na tohle jsem rád koukal.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Jako odpad to ještě nevidím, ale nesympatický Trávníček a o něco více sympatičtější Laurinová .. Mno, nevím co dodat, ale hrůza.

Taxík (2008) (pořad)

JJ, tak tohle jsem mohl :-) Taxík, který Vám může vidělat peníze a ještě Vás odveze z bodu A do bodu B úplně zadarmo - tady je vidět, že Česká Televize má peníze :-DDD

Noc s Andělem (1999) (pořad)

Docela dobrý pořad o hudbě :-)

Most do země Terabithia (2007)

Byl to hezký film, ale vadilo mi tam za A) film byl moc krátký. B) ve filmu chyběly fantasy prvky. C) ta holka umírat nemusela. D) Pořádný fantasy se rozjelo až na konci filmu, což rozhoduje o mém ohodnocení tohoto filmu - 3 hvězdičky...Je to škoda!

Taková normální rodinka (2008)

Nic překvapujícího :-) Herecké výkony poněkud slabší s vyjímkou Mádla a paní Malkiny (ta byla úžasná:-) - škoda, že Holubová nijak výrazně nepřekvapila :). 3 hvězdy a to jenom proto, že jsem hodnej :-)))

Milionář z chatrče (2008)

Byl to pěkný film, ale já osobně bych ho na oscara neviděl - to raději Gran Torino.

Nekecej! (2008) (pořad)

To nemá chybu - - -NEKECEJ!