Štěstí na dosah (2006)

Jeden z nejlepších filmů, co Will Smith (společně se synem) kdy natočil - v jednu chvíli jsem měl slzy v očích ~_*, zkrátka film hodně na city. *****

Temné lesy (2003)

Jako nápad na film určitě dobrý.Měl všechno, co by měl správný thriller mít - napětí, akci, občasné mrazení v zádech.Jen mě trošku štvalo, že se veškerá akce rozjela, až ke konci filmu a tím pádem byl i rychlý konec..Jinak pohodička na nízkorozpočtový snímek.

Stáhni mě do pekla (2009)

Perfektní, duchařský zážitek, který nabízí spoustu lekaček (největší asi ta v posteli)..Troufám si říct, že to byl můj, asi nejlepší duchařský film, co jsem za poslední dobu viděl, ale trochu mě zklamal konec - myslel jsem si, že stará čarodějnice nenechá Christine jen tak lehce odejít, ale takhle rychle utnutý konec jsem fakt nečekal..Že by pokračování v podobě druhého dílu?Rád bych! :-)

Volejte věštce (2008) (pořad)

Hele, co proti tomuhle pořadu všichni máte?Uznávám, že je to už docela nuda, když to dávaj každej den, ale je to v pohodě pořad s myslím si, že zkušenými kartářkami..Jak tak vidím, tak tady na tuhle metodu asi nikdo nevěří, tak dá odpad..Nenechte se ovlivnovat jinými.

Mamba (1988)

Hodně předvídatelný film, který mě nijak zvlášť nezaujal, protože divák od začátku věděl (nebo alespoň tušil), jak to dopadne.

Tajemná řeka (2003)

Lepší mysteriózní snímeček jsem neviděl..Opravdu geniální, nepředvídatelný film se skvělým hereckým obsazením v režii legendy filmu.

Kolotoč (1996) (pořad)

Ubohé, ale vtipné...Škoda, že tak krátké :-)

Kurýr 2 (2005)

Jejda, dobrá AUDI :-D

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Velice zábavná soutěžní hra, ve které jsou občas velice zapeklité soutěžní úukoly, které dokážou potrápit.