5 proti 5 (2007) (pořad)

Náhodou docela dobrá soutěžní hra, u který se vždycky dobře pobavim :-) Můžu říct, že s Novotným jsem to nesledoval vůbec, protože jeho trapný hlášky mě vůbec nebavili, naproti tomu Lesák se mi tam ze začátku moc nehodil, ale čas ukázal, že se mi to s ním sleduje líp.

Temný rytíř (2008)

Sice fajnový pokoukání, hoodně málo akce a děj v pohodičce, akorát dvě tváře tam mohl bejt už o chviličku dříve...Jediný, co mě drželo u bedny, byl Joker a jeho vtipný hlášky..

Dívka na telefon (1992) (TV film)

Takový průměrný, místy až podprůměrný film, ve kterém je od začátku jasné, jak to asi dopadne.

MacGyver (1985) (seriál)

Tejpek, co udělá z provazu granát...Jako malej špunt jsem to žral hoodně :-D

Bataille de neige (1897)

Supr tyhle koulovačky. To se už dneska nevidí, aby šli lidi do hromadný sněhový bitvy..NJN, dnešní svět je jinde :)

Santa je úchyl! (2003)

Alespoň pro mě komedie, která mě za poslední dobu pobavila na 100%. Výnikající herecký výkon Billy Bob Thorntona mě zaujal svým absolutně "neprofesionálním" přístupem v roli Santa Clause, ale naprosto originálním.

Vraždící loutka (2008) odpad!

No prostě hrůza! Takovýhle shit bych nedoporučoval opravdu nikomu..Absolutně hrozný příběh, který nemá hlavu ani patu.Má jen partu psychopatů, která vraždí každého na potkání.