Atlanta (2016) (seriál)

Půl roku po zkouknutí první sezóny si nepamatuju nic. Nic. Vůbec nic. Což se zdá být jasně špatně, ale nemusí tomu tak nutně být. Ba naopak.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

-Eno patan pokajnu - my jsme nezničili vaši vesnici. -Střílejte jen do koní! -Až ti lotři přijdou blíže, nikdo z nich se nevylíže. Zkosím spoustu jejich těl a pošlu je do pekel! -Ach, orel sletěl k zemi, jsem překvapením němý, ač jsme to nevěděli, ten pán je přímo skvělý. Děkuji vám, děkuji! -Jeho skalp patří mě... ale já ho nechci!

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Dokonalej casting, přehledná a zábavná akce. Príma zlo, a až zářivě dobrý dobro - postava paladina je naprosto k sežrání. K tomu je to dost vtipný a když přijmete, že nejde o "příběh na základě skutečných událostí", ale zkrátka a dobře o zábavnou kampaň ve hře na hrdiny, budete se bavit ještě víc.

Tetris (2023)

Vlastně je to něčím celkem fajn, ale je to strašná nuda. A k tomu moje "oblíbené" postupy, kdy všichni všechny podrážej... a mě to nezajímá... Nejsilnější je Tetris ve scéně, kdy je nám a hlavní postavě ukázanej Game Boy!

Slídil (2014)

Nádherně hnusné a až fyzicky nepříjemné. Jake je pan herec!

Rychlé šípy zakládají klub (1979)

Miluju Foglarovo dílo. Tahle groteska mě vůbec neuráží, ba naopak smekám nad tou krásnou naivní stylizací a skvělou autentičností.

K zemi hleď! (2021)

Čelist na podlaze, údiv, ale průběžné přitakávání, rezignace a nepokryté vysmívání se lidské a celospolečenské hlouposti. Takové nepřijemné "varování". Ohromná zábava.

Odloučení (2022) (seriál)

Perfektní podivnost... Nemůžu se dočkat další řady! Pro mě seriál roku!