(1998)

Huu zvláštní dílo které se jen tak nevidí. Zážitek pro člověka. Nemohl jsem se od toho odtrhnout, nějak si mě ten film přivázal jako pupeční šnůru kolem krku a přidušoval ke konci. A ta hudba mě opět dostávala, jako v requiem za sen.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Plynulý rozjezd filmu nedává vůbec tušit co člověka čeká za jízdu ke konci. Solidní jízda od Rodrigueze, která pobaví.

Machete (2010)

Robertek opět překvapil párádním masakrem. Film se musí brát trochu z nadsázkou, ale to mu neubírá na zábavnosti. Musí to být super se na to koukat připitý, nebo vyfajčený.... Úlet jak má být.

Predátoři (2010)

Predátoří si zase jednou vyšli na lov... Pro ně to je určitě zábava, ale pro nás diváky už to zas taková sranda není. Souboje slabé a to dokonce i ve scene s katanou. (což jsem si myslel že to ani nejde) Snímek drží kvalitní hudební doprovod a očekávání kdy už konečně někoho pěkne napíchnou. Už by měl někdo natočit kvalitání přímé pokračování prvních dílů predátorů.

Válečníci (1999) (TV film)

Kdyby takto vypadal každý televizní film. Osobně nechápu proč jen televizní. Výborné dílo, které vás nenechá chladnými. Od režije po hudbu výborný počin s atmosférou jak má být. 9/10

Roseanne (1988) (seriál)

Pomalu jeden ze seriálů na, kterém jsem vyrostl. Vtip, nadhled a rodinná pohoda.

Jake a Tlusťoch (1987) (seriál)

Seriál ktérý jsem neměl moc v lásce. Jen některé díly se povedly.

Vlákna (1984) (TV film)

Výsledný dojem, víc než kvalita filmu, dělá pocit z filmu, jenž je velice drastický. Nejlepší katastrofální film, co se týče katastrof způsobených přímo lidstvem. Scény obou porodů mi asi nedají spát. Dramatičtější mnohem více než Den poté. 8/10

Zámotek (1985)

Veselá pohodovka která neurazí nikoho. Na nedělní odpoledne jako dělané.