• Fantasy

Čarodějky (1998) (seriál)

Je to jeden z najlepších seriálov vôbec, odpútanie od reality, náhľad do iného sveta, iného ako je pre väčšinu ľudí ich denný stereotyp, do sveta mágie. Chválim výborné herecké výkony, zvratnosť deja, miestami vtipné hlášky nie len od Prue, ale i Pipper, Pheobe a Page. Viem si pri ňom oddýchnuť a relaxovať.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Velmi pekny film, ktory nie je len vymyslom , ale dotyka sa aj skutocneho zivota. Mam ho rad a kedykolvek si ho pozriem znova

I.Q. (1994)

Pan Einstein v podani Waltera Mathaua nema chybu, film som si vemi oblubil, vtipny, pekne sceny, romantika

Pretty Woman (1990)

Pretty woman má veľmi dobré herecké obsadenie a tomu odpovedajú aj samotné výkony hercov. Považujem ho za príbeh akoby modernej popoluśky, ktorá si nakoniec našla svojho princa. Je to typ filmu , na ktorý by som sa mohol dívať aj 5 krát po sebe a stále sa mi nezunuje. Je v ňom veľmi príjemná atmosféra, vtipné scény, pôsobí optimisticky a rád si ho kedykoľvek pozriem.

Dlouhá cesta (2002)

A walk to remember je krásny romantický film. Je silne emotívny. Nepovažujem ho za klišé, je v ňom realita a hovorí o láske, ktorú by chcel zažiť asi každý z nás. Film dáva hodnotný odkaz a tým je, že skutočná láska dokáže zmeniť človeka a ukázať mu akým smerom sa v živote uberať. Chválim vynikajúce herecké výkony Shane West a Mandy Moore, taktiež námet, scenár a réžiu.